Dzięki polskim rodzinom polskość przez wieki przetrwała, rozwija się i kwitnie.

Informację zamieścił

Głównym celem Blogmedia24 jest stworzenie medium obywatelskiego dla blogerów oraz uczestników for internetowych, w celu rozwoju publicznej debaty, budowy społeczności obywatelskich i podejmowania inicjatyw zgłaszanych i inicjowanych przez blogerów i użytkowników portalu. Stowarzyszenie Blogmedia24.pl występuje w imieniu blogerów i użytkowników do właściwych organów państwa oraz innych instytucji.

Nawet mając skrajnie inne wizje i poglądy polityczne i społeczne niż polski rząd wypadałoby jednak zachować odrobinę rozumu i kontaktu z rzeczywistością, ale na to najwyraźniej się nie zanosi. Róbmy więc swoje, bo to się już nie sklei, a dziejowych wyzwań dla Polski i Polaków nie brakuje. Program 500 Plus jak trafnie stwierdził w Łodzi premier Mateusz Morawiecki wydobył polskie rodziny wielodzietne i kilka milionów polskich dzieci z prawdziwej biedy, rozkręcił koniunkturę gospodarczą, napędził konsumpcję, produkcję przemysłową, zyski w handlu i wzrost PKB. Od blisko 3 lat znacząco rośnie polska gospodarka, stabilizują się finanse publiczne, a produkcja przemysłowa po maju 2018r. rosła najszybciej w Europie, w 2017r. to właśnie w Polsce powstało najwięcej miejsc pracy w przemyśle w całej UE. To właśnie ten, obecny rząd w znacznym stopniu, choć jeszcze nie całkowicie ukrócił wielki rabunek finansów publicznych i wyprzedaż za bezcen majątku narodowego, który miał miejsce w III RP, a szczególnie przez 8 lat rządów PO-PSL, w tym zwłaszcza gigantycznych wyłudzeń w podatku VAT (262 mld zł), a łącznie z akcyzą w kwocie ok. 400 mld zł. Janusz Szewczak: Normalność kontra totalny odlot

Premier M. Morawiecki: Polskość przetrwała i kwitnie dzięki polskim rodzinom

Dzięki polskim rodzinom polskość przez wieki przetrwała, rozwija się i kwietnie. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym Polska przetrwała . Od ponad 2,5 roku odbudowujemy wartość rodziny poprzez naszą wiarę, pracę, politykę społeczną. My za Polskę nie tylko nie chcemy się wstydzić, ale my za Polskę nie przepraszamy, my za nią dziękujemy –powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas XXVII Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę.

E. Rafalska: Dla rządu najważniejsza jest rodzina

Dla rządu najważniejsza jest rodzina, bo to ona decyduje o trwałości i sile narodu – powiedziała minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska podczas spotkania z mieszkańcami Wolina.

Rafalska zapowiada wzrost zasiłków. Pielęgnacyjny, specjalny opiekuńczy i dla opiekunów

Od 1 listopada wzrosną zasiłek pielęgnacyjny, specjalny zasiłek opiekuńczy i zasiłek dla opiekuna dorosłej osoby niepełnosprawnej – poinformowała minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.

Blisko pół miliona e-wniosków o świadczenie „Dobry Start”

Już prawie 500 tys. wniosków o świadczenie „Dobry Start” złożyli Polacy za pośrednictwem internetu – poinformował resort rodziny. Od 1 lipca wniosek o świadczenie można złożyć online przez portal empatia i przez systemy bankowości elektronicznej. Wyprawka szkolna może trafić do ponad 4,5 mln dzieci.

Premier: nasz nowy model gospodarczy sprawdza się, Polska idzie dobrą drogą

Nasz nowy model gospodarczy sprawdza się m.in. dlatego, że w tym modelu założyliśmy państwo uczciwe – mówił  premier Mateusz Morawiecki. Dodał, że Polska idzie dobrą drogą w kierunku
odbudowy gospodarki. Premier powiedział, że średniorocznie w obecnej perspektywie
budżetowej UE Polska otrzymuje ok. 25-27 mld zł netto w postaci różnych funduszy np. na politykę rolną. Tymczasem co roku wypłacamy za granicę w postaci dywidend ok. 100 mld zł. Wyprzedaliśmy nasz majątek, 75 proc. sektora bankowego była w rękach zagranicy, dzisiaj po repolonizacji – 50 proc. 95 proc. sektora sklepów wielopowierzchniowych – jest w zagranicznych rękach (…) i tak mogę wyliczać branża po branży, to jest te 100 mld zł— wskazywał premier.

Liczby z wykonania budżetu za 2017 rok są tak dobre, że cisza o nich w mediach

Ze sprawozdania z wykonania budżetu za rok 2017, przyjętego w poprzednim tygodniu przez Sejm, wynika, że zrealizowano 350,5 mld zł dochodów tj. 107,7 proc. planu w tym zakresie, 375,9 mld zł tj. 97,7 proc. planowanych wydatków, co oznacza deficyt budżetowy w wysokości 25,4 mld zł, czyli zaledwie 42,7 proc. wartości planowanej w ustawie budżetowej (najniższy poziom wykonania deficytu budżetowego w ciągu kilkunastu ostatnich lat).

W weekend politycy PiS odwiedzą 8 województw

W weekend politycy PiS będą kontynuować spotkania z mieszkańcami Polski; odwiedzą łącznie 8 województw – wynika z informacji na stronie internetowej ugrupowania. Szef klubu PiS Ryszard Terlecki odwiedzi Podkarpacie, a minister pracy Elżbieta Rafalska – woj. zachodniopomorskie.

Kraje Unii Europejskiej porozumiały się ws. wspólnego budżetu

Kraje członkowskie osiągnęły w środę porozumienie w sprawie projektu budżetu Unii Europejskiej na 2019 r. – poinformowało Ministerstwo Finansów. Resort zaznaczył, że udało się zapobiec zmniejszeniu środków w polityce spójności.

Prawie połowa Polaków uważa, że sytuacja w kraju zmierza w dobrym kierunku

Niemal połowa Polaków (47 proc.) uważa, że sytuacja w kraju zmierza w dobrym kierunku; przeciwnego zdania jest jedna trzecia (34 proc.) – wynika z najnowszego badania CBOS.

Premier M. Morawiecki: Nikt nas nie musi uczyć, czym jest demokracja

Jesteśmy jednym z krajów najbardziej doświadczonych w budowaniu demokracji i nikt nie musi nas uczyć, czym jest demokracja; my doskonale to wiemy – mówił w piątek podczas spotkania z mieszkańcami Olsztyna premier Mateusz Morawiecki.

Protest rolników i sadowników w Warszawie

Rolnicy i sadownicy z całej Polski protestowali dziś w Warszawie. W ten sposób chcieli zwrócić uwagę m.in. na niskie ceny skupu płodów rolnych, rosnące koszty prowadzenia działalności, problemy z rynkami zbytu, czy kwestię ASF.

Standard życia w Polsce dynamicznie się poprawia. Jesteśmy liderem

W najnowszej edycji raportu SEDA zaprezentowaliśmy się jako liderzy skoku jakości życia. Polska zajmuje 26. pozycję w świecie pod względem jakości życia. Radykalny skok i poprawa aż 34 kategorii badania klasyfikuje nas jako lidera. Żaden inny kraj nie ulepszył tak wielu wskaźników. Od 2009 roku Polska awansowała o 10 oczek w globalnym badaniu jakości życia SEDA prowadzanego przez Boston Consulting Group.

4,6 zamiast 4,3 proc. Komisja Europejska podnosi Polsce prognozę wzrostu PKB

Ekonomiści Komisji Europejskiej podwyższyli prognozę wzrostu PKB Polski w 2018 roku do 4,6 proc. z 4,3 proc. wcześniej, szacunki na rok 2019 utrzymali na poziomie 3,7 proc. – wynika z letniej prognozy KE.

Polska z największym wzrostem produkcji przemysłowej w UE. Eurostat podał dane za maj

Wyrównana sezonowo produkcja przemysłowa w Polsce wzrosła o 7,8 proc. r/r w maju 2018 r. (po wzroście o 6% r/r w poprzednim miesiącu), podał unijny urząd statystyczny Eurostat.

Bujak z PKO BP: w II kw. przyspieszył wzrost inwestycji w Polsce

W maju mocno rósł import z gospodarek rozwiniętych, można więc przypuszczać, że był to w dużej mierze import dóbr inwestycyjnych, czyli w II kw. tego roku przyspieszył wzrost inwestycji w Polsce – powiedział PAP główny ekonomista PKO BP Piotr Bujak, odnosząc się do danych GUS.

Premier Morawiecki: Nasze działanie przywróciło normalność w wielu wymiarach

Nasze działanie przywróciło normalność w bardzo wielu różnych wymiarach; przywróciliśmy elementarną sprawiedliwość i solidarność -mówił w czwartek premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z mieszkańcami Łodzi.

CBOS: 92 proc. Polaków zadowolonych ze swojego miejsca zamieszkania

Aż 92 proc. Polaków jest zadowolonych z miejscowości, w której mieszka. 41 proc. w pełni ją akceptuje – wynika z badania CBOS. Głównymi problemami, na jakie skarżą się Polacy w miejscu zamieszkania, są: ograniczony dostęp do publicznej służby zdrowia i zły stan dróg.

Znaczna poprawa struktury długu Skarbu Państwa

Struktura długu Skarbu Państwa jest bezpieczna, w ostatnich latach uległa znacznej poprawie; obniżył się m.in. udział długu w walutach obcych – poinformował w odpowiedzi na interpelację poselską wiceminister finansów Piotr Nowak.

MON zrealizował budżet z pewnym naddatkiem

Całkowite wykonanie budżetu Ministerstwa Obrony Narodowej w 2017 r. sięgnęło 2,1 proc. PKB – podał wiceminister obrony narodowej Wojciech Skurkiewicz. Senacka komisja obrony zaakceptowała 9 lipca wykonanie budżetu MON za poprzedni rok, przy dwóch głosach sprzeciwu.

NATO: W 2018 r. pięć państw przekroczy 2 proc. PKB wydatków na obronność

W 2018 roku co najmniej 2 proc. PKB na obronność przeznaczą USA, Wielka Brytania, Grecja, Estonia i Łotwa; kolejne trzy państwa: Polska, Litwa i Rumunia będą tuż pod tym progiem – wynika z opublikowanych we wtorek szacunków dotyczących państw NATO.

Programy obrony powietrznej kluczowe dla PGZ

Dla kondycji Polskiej Grupy Zbrojeniowej kluczowe znaczenie ma udział w programach obrony powietrznej Wisła i Narew i związany z nimi offset – powiedział prezes PGZ Jakub Skiba. Podkreślił znaczenie negocjowanej obecnie drugiej fazy programu Wisła, którego podstawą jest system Patriot.

Przerzucamy żołnierzy i sprzęt na wschód, gdzie odtwarzamy też kolejną dywizję

Polskie wojsko było ulokowane w sposób schematyczny dla Układu Warszawskiego. Przerzucamy więc żołnierzy, sprzęt i będziemy odtwarzać kolejną dywizję na wschodzie. Zachęcamy sojuszników z NATO, aby mocniej angażowali się we wzmacnianie wschodniej flanki Sojuszu.

Duda: Rozmowy o dodatkowych siłach USA w Polsce są bardzo zaawansowane

Rozmowy na temat obecności w Polsce dodatkowych sił amerykańskich są już bardzo zaawansowane – powiedział dziennikarzom prezydent Andrzej Duda w drodze powrotnej ze szczytu NATO.

Wartość zagranicznych projektów inwestycyjnych w lipcu o 1,3 mld euro większa niż rok temu

Polska Agencja Inwestycji i Handlu prowadzi obecnie 179 zagranicznych projektów inwestycyjnych o wartości 7,2 mld euro. Rok temu w lipcu ich wartość wyniosła 5,9 mld dol. – powiedział PAP

GUS: Produkcja sprzedana wyrobów własnych producentów wzrosła o 9,2% r: r w 2017

Wartość produkcji sprzedanej ogółem wyrobów własnych producentów wzrosła o 9,2% r/r i wyniosła 1 115,41 mld zł w 2017 r., podał Główny Urząd Statystyczny

W okresie styczeń-maj 2018 r. Polska miała ujemne saldo obrotów w handlu zagranicznym w wysokości 1,5 mld zł, wobec nadwyżki w tym samym okresie ub. r. w wysokości 4,6 mld zł – poinformował  gus.

MZ przedstawiło dokument „Polityka Lekowa Państwa”

Ministerstwo Zdrowia przedstawiło dokument „Polityka Lekowa Państwa”. Opisuje on aktualny stan farmakoterapii, wskazuje na podstawowe problemy i wyzwania w tym zakresie. Porusza także problem nielegalnego wywozu leków poza granice Polski.

Służby skarbowe rozbiły gang nielegalnie handlujący lekami. W ręce funkcjonariuszy wpadł towar za 10 mln zł

Nieuczciwi przedsiębiorcy wykorzystali mechanizmy, na podstawie których leki z aptek trafiały do hurtowni eksportujących.

Dodatki dla pielęgniarek włączone do wynagrodzenia zasadniczego

Resort zdrowia podpisał porozumienie z przedstawicielami organizacji zrzeszających pielęgniarki i położne. Dokument pozwoli na uporządkowanie płac. Od 1 stycznia przyszłego roku w życie wejdą też normy zatrudnienia pielęgniarek. Porozumienie nie rozwiązuje jednak sytuacji na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie, gdzie problem nie dotyczy ministerstwa, lecz dyrekcji poszczególnych placówek.

Morawiecki zwrócił uwagę, że rząd uczynił już wiele, aby poprawić sytuację w służbie zdrowia, choć – jak przyznał – jest jeszcze wiele zaniedbanych obszarów, które wynikają z wielu lat zaniedbań, różnych zmian społecznych, które zachodzą. „Ale trzeba podkreślić, obiecaliśmy m.in. to, że ratownictwo medyczne będzie znowu ratownictwem państwowym, i dotrzymaliśmy słowa. W zeszłym roku dokonaliśmy zakupu sprzętu medycznego, ale również szczepionek, również leków, czy wykupu świadczeń medycznych u świadczeniobiorców na kwotę 5 mld zł, więcej niż było to planowane” – podkreślił. Zwrócił uwagę, że w „czasach poprzedników” wydawano 3,8 proc. PKB na
służbę zdrowia; dzisiaj to jest 4,7 proc. PKB. Ten jeden procent PKB to jest ok. 20 mld zł więcej .

Rząd przyjął bardzo ważny projekt, który zmniejszy dług publiczny i koszty jego obsługi

Projekt przyjęty w środę przez Radę Ministrów jest bardzo ważny dla samorządów -dzięki proponowanym zmianom będą one mogły restrukturyzować swój dług, co zmniejszy dług publiczny i koszty jego obsługi – podkreśliła, w komentarzu przekazanym PAP, minister finansów

Rada Polityki Pieniężnej: perspektywy dla gospodarki są korzystne

W ocenie RPP bieżące informacje oraz wyniki lipcowej projekcji inflacji i PKB wskazują na korzystne perspektywy wzrostu aktywności w polskiej gospodarce, mimo oczekiwanego obniżenia się dynamiki PKB w kolejnych latach – głosi środowy komunikat Rady Polityki Pieniężnej, odczytany przez prezesa NBP Adama Glapińskiego.

Rzecznik KRS: Z opinią pozytywną 5 sędziów SN, z negatywną 7, w tym J. Iwulski

Krajowa Rada Sądownictwa pozytywnie zaopiniowała 5 sędziów Sądu Najwyższego, którzy mimo ukończenia 65. roku życia wyrazili wolę dalszego orzekania; 7 sędziów, w tym prezes Józef Iwulski, zostało zaopiniowanych negatywnie – poinformował rzecznik KRS Maciej Mitera.

Komisja weryfikacyjna uchyliła decyzję zwrotową dot. Lutosławskiego 9

Komisja weryfikacyjna do spraw dzikiej reprywatyzacja uchyliła dziś decyzję zwrotową dotyczącą  nieruchomości przy Lutosławskiego 9 w Warszawie.

Dodatkowe zarzuty dla Jakuba R. i jego matki ws. reprywatyzacji.

Prokuratura Regionalna we Wrocławiu postawiła dodatkowe zarzuty aresztowanym w sprawie warszawskiej reprywatyzacji b. urzędnikowi ratusza Jakubowi R. i jego matce Alicji D. Nowe zarzuty dotyczą prania pieniędzy – nie mniej niż 1 mln zł – dowiedziała się PAP.

Komunistyczny generał i podejrzenie nowej afery reprywatyzacyjnej! Komisja Jakiego rusza z Mokotowską 40

Sprawa reprywatyzacji Mokotowskiej 40 będzie jutro przedmiotem prac Komisji Weryfikacyjnej. Analiza tej sprawy poraża. Decyzję zwrotową wydano z rażącym naruszeniem prawa. Decyzję zwrotową wydano pomimo istnienia wcześniejszej decyzji odmownej, a kamienice, w efekcie zakupu roszczeń, przejął emerytowany generał rodem z PRL Marian Robełek oraz słynna w kontekście reprywatyzacji firma Plater. Na podejrzany udział Mariana Robełka w całym przedsięwzięciu wskazał już Jan Śpiewak ze Stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa (WMW), który zainteresował Komisję Weryfikacyjną sprawą oraz złożył zawiadomienie w tej sprawie
do prokuratury.

"Rzeczpospolita": Śledczy kładą rękę na majątkach przestępców

Gotówkę, środki na kontach, wille, udziały w spółkach, a nawet bitcoiny zajęła w tym roku policja podejrzanym o przestępstwa. Wartość zabezpieczeń się podwoiła – informuje w środę "Rzeczpospolita".

Prokuratura: Kolejna osoba zatrzymana przez CBA w sprawie GetBack

Centralne Biuro Antykorupcyjne na polecenie Prokuratury Regionalnej w Warszawie zatrzymało kolejną osobę związaną z działaniami na niekorzyść spółki GetBack – powiedziała dziś rzecznik Prokuratury Regionalnej w Warszawie Agnieszka Zabłocka-Konopka.

Śląskie: Ponad 13 mln zł strat Skarbu Państwa z powodu wyłudzenia VAT

Ponad 13 mln zł miał stracić w latach 2011-2012 Skarb Państwa w efekcie działań 19-osobowego gangu, wyłudzającego podatek VAT na podstawie fikcyjnej dokumentacji dotyczącej fikcyjnego obrotu wyrobami stalowymi. Akt oskarżenia trafił do Sądu Okręgowego w Katowicach.

CBA kontroluje Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w Poznaniu

Od rana we wtorek kontrolerzy CBA prowadzą czynności analityczno-sprawdzające w Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Poznaniu (RDOŚ), które dotyczą m.in. inwestycji w okolicach Stobnicy w Puszczy Noteckiej.

CBA zatrzymało kolejną osobę z grupy powołującej się na wpływy przy tworzeniu CPK

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało kolejną osobę z grupy powołującej się na wpływy m.in. przy tworzeniu Centralnego Portu Komunikacyjnego -dowiedziała się w czwartek PAP. Zatrzymany to biznesmen, który według śledczych miał uwiarygadniać możliwości grupy.

CBA zatrzymało biznesmena. Powoływał się na wpływy w służbach specjalnych

To już 10 zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne w ciągu ostatnich czterech tygodni śledztwa w sprawie grupy kapitałowej GetBack SA.

Jest akt oskarżenia przeciw Jackowi Kapicy. Skarb Państwa miał przez niego stracić 21 mld zł

Prokuratura skierowała do Sądu Rejonowego dla Warszawy Śródmieścia w Warszawie akt oskarżenia przeciwko byłemu wiceministrowi finansów Jackowi K. – podaje serwis Onet. Oskarżenie dotyczy też siedmiu urzędników resortu finansów.

NATO i UE podpisały deklarację ws. bezpieczeństwa

NATO i Unia Europejska podpisały we wtorek wspólną deklarację w sprawie bezpieczeństwa. Dotyczy ona między innymi poprawy mobilności wojsk i sprzętu. Inne kwestie to walka z terroryzmem, kryzys migracyjny i cyberbezpieczeństwo.

M. Morawiecki w Londynie: Kryzys migracyjny pokazał, że zewnętrzna granica UE musi być dobrze chroniona

Kryzys migracyjny pokazał, że zewnętrzna granica Unii Europejskiej musi być silna, stabilna, szczelna i dobrze chroniona zarówno krajów Europy Centralnej, jak i całej UE – oświadczył w Londynie premier Polski Mateusz Morawiecki. W przyszłym roku miejscem kolejnego spotkania
przywódców procesu berlińskiego będzie Poznań.

Jak mogła się zrodzić taka nienawiść, która stała się matką tylu zbrodni? Możemy tylko prosić Boga, by ludobójstwo nigdy i nigdzie się nie powtórzyło – napisał Jarosław Kaczyński w liście odczytanym podczas środowych obchodów Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa na Wołyniu.

"Historycy oraz przedstawiciele innych nauk społecznych dopatrują się różnych przyczyn tej erupcji zła sprzed 75 lat" – napisał prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. "Wydaje mi się konieczne wspomnieć o jednej z nich – nie bezpośredniej, ale niezwykle ważnej, bo określającej historyczne ramy zbrodni, do których doszło na historycznych Kresach południowo-wschodnich II RP, mianowicie był nią niemiecki oraz bolszewicki totalitaryzm.

Premier Morawiecki: „Niebywałe, że przez 25 lat wolnej Polski tak wiele uczyniono, żeby wcisnąć w nasze sumienia obce grzechy”

Jesteśmy jednym z krajów najbardziej doświadczonych w budowaniu demokracji i nikt nie musi nas uczyć, czym jest demokracja; my doskonale to wiemy – mówił w piątek podczas spotkania z mieszkańcami Olsztyna premier Mateusz Morawiecki. Mateusz Morawiecki zadeklarował, że rząd na pewno będzie kontynuował reformę wymiaru sprawiedliwości. Podkreślił, że należy to do wyłącznych kompetencji krajów członkowskich UE.

Od Mszy św. w bazylice archikatedralnej pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela rozpoczęły się piątkowe uroczystości z okazji 550-lecia parlamentaryzmu Rzeczypospolitej. We Mszy św. uczestniczyli obok Prezydenta RP Andrzeja Dudy, także marszałkowie Sejmu i Senatu, premier, ministrowie, posłowie, senatorowie oraz goście zagraniczni i przedstawiciele korpusu dyplomatycznego.

Marszałek Karczewski o postawie totalnej opozycji: "PO, Nowoczesna i PSL odwracają się od Polaków i tworzą alternatywną rzeczywistość"

Marszałek Karczewski zwrócił uwagę na konieczność jedności. Nie możemy tworzyć alternatywnej rzeczywistości, bo jesteśmy jednym narodem — powiedział. To jest tak jak z tym orłem z czekolady, który był organizowany przez prezydenta Komorowskiego. To podróbka, podróbka polskości — zauważył gość „Wiadomości:. PO, N i PSL obrazili się . Do nich nie dociera informacja z 2015 r., że ni nie wygrali wyborów — podkreślił.

 

Uzupełnij

Twój email nigdzie nie będzie publikowany i udostępniany.

 • Aktualności, Świat

 • 09.Gru
 • Francuskie MSW podsumowuje protest „żółtych kamizelek”: Aresztowano 1723 osób. Straty finansowe będą bardzo duże
 •     Podczas sobotnich protestów ruchu „żółtych kamizelek” w całej Francji aresztowano łącznie 1723 osoby, z czego 1220 znajduje się nadal w policyjnych aresztach, poinformowało w niedzielę rano francuskie ministerstwo spraw wewnętrznych. CZYTAJ RÓWNIEŻ: Flaga UE na wozach bojowych wysłanych przeciwko „żółtym kamizelkom” we Francji! Czy zareaguje Timmermans? WIDEO Polska policja jest brutalna? To jak nazwać to, co robią funkcjonariusze we Francji? PORÓWNANIE protestów. ZDJĘCIA i WIDEO Gaz łzawiący i starcia […]

 • Opinie i analizy

 • 09.Gru
 • Przekopać Mierzeję czy dokopać „pisowi”?
 • Byłem bardzo emocjonalnie zaangażowany po stronie PiS. Dziś nie wiem czy w ogóle wezmę udział w wyborach. Na "mniejsze zło" głosować już nigdy nie będę. Chyba nie jestem wyjątkiem i, sorry, ale to są moje poglądy, a nie wpływ jakiejś propagandy. M.M.Traube🇸🇪🇵🇱‏ @MarekTraube Taką odpowiedź dostałam na mój komentarz: Nie widzę żadnych powodów by PiS […]

 • Latający Uniwersytet, wydarzenia, akcje, zaproszenia

 • <?php the_title(); ?>
 • 09.Gru
 • Włącz bo warto. Słuchać można również na smartfonach
 • NiepoprawneRadio.PL – Audycja 1002 (niedzielna) – Zapraszamy Państwa do słuchania! Włącz klikając w jedną z ikonek odtwarzaczy: lub ikonki playerów: 19:01 Rekolekcje Adwentowe 2018: ks. Michał Olszewski SCJ, o. Michał Legan OSPPE – Święty (2) https://www.youtube.com/user/Profetopl/videos 19:13 Blog: Gadający Grzyb – Koniec rewolucji? http://podgrzybem.blogspot.com/ 19:25 Blog: Katarzyna – Rozmyślania przy zmywaku – Przekopać Mierzeję czy […]