Być może były prezydent Komorowski ogłosi się prezydentem na uchodźstwie w Budzie Ruskiej.

Informację zamieścił

Głównym celem Blogmedia24 jest stworzenie medium obywatelskiego dla blogerów oraz uczestników for internetowych, w celu rozwoju publicznej debaty, budowy społeczności obywatelskich i podejmowania inicjatyw zgłaszanych i inicjowanych przez blogerów i użytkowników portalu. Stowarzyszenie Blogmedia24.pl występuje w imieniu blogerów i użytkowników do właściwych organów państwa oraz innych instytucji.

Zawsze trzeba mówić skromnie, że musimy walczyć o zwycięstwo, ale ja wierzę, że taki moment przyjdzie – czy to będzie czas nieodległy, czy to będzie czas nieco odleglejszy, już wtedy oczywiście beze mnie w tej obecnej roli, tego nie wiem, ale trzeba o to zabiegać – powiedział prezes PiS. Pytany, jakie projekty znajdą się wśród priorytetów PiS w najbliższym czasie odpowiedział, że z całą pewnością trzeba podjąć problem emerytów. Są różne inne problemy społeczne, które my musimy podejmować, bo po prostu w niemałej części polskiego społeczeństwa, choć nastąpił tutaj postęp, dzieje się dzisiaj źle, albo nawet bardzo źle. A my byśmy chcieli, żeby Polska w niedługim czasie – i tu mówię już rzeczywiście o czasie takim liczonym w latach 5-7 lat – stała się krajem, gdzie poza jakąś patologią społeczną, nędzy nie ma. Jarosław Kaczyński: Musimy pójść ostro do przodu. Jest to możliwe, chociaż nie łatwe.

Dwa miliony emerytów żyje w nędzy. Raport NIK pokazuje smutną rzeczywistość

Tylko jeden procent polskich seniorów może liczyć na finansowaną przez gminę pomoc opiekunki w domu. Osób, które potrzebują takiego wsparcia, jest już około dwa miliony.

Premier Mateusz Morawiecki: Gospodarka i społeczeństwo to jedność

Patrzymy na rozwój w taki sposób, by pracownicy dobrze zarabiali w nowoczesnych przedsiębiorstwach, bo gospodarka i społeczeństwo to jedność. Zależy nam na polskim kapitale, polskich przedsiębiorcach, polskich firmach. chcemy, by mentalność urzędników stopniowo się zmieniałapowiedział premier Mateusz Morawiecki Konstytucja Biznesu oznacza większe możliwości prowadzenia działalności gospodarczej przez przedsiębiorców

Premier: przedsiębiorcy zaoszczędzą 5 mld zł

Zmiany i uproszczenia wprowadzane przez rząd pozwolą przedsiębiorcom zaoszczędzić ponad 5 miliardów złotych – mówił w piątek premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z rzemieślnikami w Poznaniu.

Dr M. Szołucha: Ustawa o małym ZUS-ie bardzo szybko przyniesie Polsce korzyści

Przede wszystkim ta ustawa znosi bariery przy wejściu na rynek. Jest to też zniesienie bariery rozwoju firmy w początkowym okresie jej działania. Jest to uzasadnione wsparcie dla mikroprzedsiębiorstw -powiedział  ekonomista dr Marian Szołucha. Odniósł się w ten sposób do uchwalenia przez rząd ustawy o tzw. małym ZUS-ie.

Mosty+ z podpisem premiera. Rusza program za 2,3 mld zł

W drugiej połowie sierpnia ruszy nabór dla samorządów, które będą chciały skorzystać z funduszy na przygotowanie niezbędnej dokumentacji. Podpis premiera pod uchwałą rządu oznacza, że Mosty dla Regionów stały się oficjalnym programem rządowym. W programie przeprawy mogą powstawać w ciągach dróg zarządzanych przez samorządy, czyli na drogach gminnych, powiatowych czy wojewódzkich" .

2,5 mld zł na rozwój średnich miast. Dopalacz dla wschodniej Polski

2,5 mld zł na rozwój przewiduje przyjęty w ub. roku rządowy Pakiet dla miast średnich. Są już pierwsze przykłady jego realizacji. Radni Starachowic na początku lipca zgodzili się na sprzedaż udziałów lokalnego przedsiębiorstwa wodociągów i kanalizacji Polskiemu Funduszowi Rozwoju.

Podaż pieniądza (M3) w czerwcu wzrosła o 7,3 proc. rdr – NBP

Podaż pieniądza (M3) w czerwcu 2018 roku wzrosła o 7,3 proc. rdr do 1.352.491,9 mln zł – podał NBP.

Nowa Ordynacja Podatkowa trafiła do konsultacji. 10 najważniejszych zmian

Nowa Ordynacja Podatkowa trafiła do konsultacji. Zobacz 10 najważniejszych zmian. Od kiedy wchodzą w życie?

Obroty w handlu detalicznym w czerwcu wzrosły o 6,6 proc. rdr – GUS

Obroty w handlu detalicznym, niewyrównane sezonowo, w czerwcu 2018 r. wzrosły o 6,6 proc. rdr, po wzroście o 4,7 proc. w maju – podał GUS.

Nowe zamówienia w przemyśle w czerwcu wzrosły o 7,9 proc.

Nowe zamówienia w przemyśle w czerwcu 2018 r. wzrosły w ujęciu rdr o 7,9 proc., po wzroście o 4,6 proc. rdr w poprzednim miesiącu – podał GUS.

Stopa bezrobocia w czerwcu spadła do 5,9 proc.

Stopa bezrobocia w czerwcu 2018 r. wyniosła 5,9 proc. wobec 6,1 proc. w maju – podał GUS.

Rząd: 500+ działa bardzo dobrze. Drugich i kolejnych dzieci przybywa

Koniec efektu 500+? Tak twierdzą eksperci. Rząd ma inne zdanie: „program działa bardzo dobrze”. I spełnia rządowe założenia. Drugich i kolejnych dzieci przybywa.

Ekonomiści: Bezprecedensowa nadwyżka w budżecie.

Pierwsze półrocze br. budżet zamknie wynikiem bez precedensu, miliardami złotych nadwyżki – uważają ekonomiści, z którymi rozmawiała PAP. Może ona sięgnąć, w zależności od szacunków, nawet ponad 8 mld zł.

MF: Po czerwcu br. budżet miał nadwyżkę w wysokości 9,5 mld zł

Po czerwcu br. budżet miał nadwyżkę w wysokości 9,5 mld zł – wynika z piątkowego komunikatu Ministerstwa Finansów w sprawie szacunkowego wykonania budżetu państwa w pierwszej połowie 2018 r.

Wynik netto sektora bankowego wzrósł o 22,7 proc. w pierwszym kwartale

Wynik finansowy netto sektora bankowego wyniósł 3,4 mld zł w I kwartale br. co oznacza wzrost o 22,7% w skali roku. Suma bilansowa wzrosła w skali roku o 5,1% i wyniosła 1 813,5 mld zł, podał Główny Urząd.

Ogólna sytuacja przedsiębiorstw w II kwartale 2018 r. pozostała dobra, ale pogorszyły się prognozy na kolejne kwartały, głównie ze względu na wzrost kosztów – wynika z badania NBP. Przedsiębiorcy wskazują, że w III kwartale presja na wzrost wynagrodzeń pozostanie duża, ale nie powinna się nasilać.

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustaw sądowniczych

Prezydent Andrzej Duda podpisał w czwartek nowelizację ustaw m.in. o ustroju sądów, Sądzie Najwyższym, Krajowej Radzie Sądownictwa i prokuraturze -poinformowała Kancelaria Prezydenta.

Coraz agresywniejsze manifestacje przeciwników reformy sądownictwa

To demonstrujący pod Pałacem Prezydenckim jako pierwsi użyli gazu wobec policjantów – dementuje doniesienia niektórych mediów Komenda Stołeczna Policji. Podczas czwartkowej manifestacji przeciwnicy reformy sądownictwa wyjątkowo agresywnie odnosili się do policjantów.

Padają ostatnie szańce obrony III RP

Pełniącym obowiązki I prezesa został sędzia Józef Iwulski ale właśnie na jaw wyszła jego przeszłość ze stanu wojennego (między innymi skazywanie działaczy KPN za działalność opozycyjną), co kompromituje go jako sędziego i powoduje, że czas jego kierowania Sądem Najwyższym, powinien zostać ograniczony do minimum. Sędzia Gersdorf swoim ostatnim wyjazdem do Niemiec (sfinansowanym przez niemiecki Trybunał Konstytucyjny w Karlsruhe), podczas którego atakowała polski rząd i parlament, ostatecznie się skompromitowała, a ten jen jej „występ” powinien zostać oceniony przez nowo powoływaną Izbę Dyscyplinarną Sądu Najwyższego. Ostatnie zmiany w ustawie o SN dokonane przez Parlament i obniżenie wymogu liczby sędziów, którzy mogą stworzyć Zgromadzenie Ogólne SN i rekomendować prezydentowi 5 kandydatów
na I prezesa SN, mogą w przyśpieszyć zakończenie swoistego „bezkrólewia” jakie obecnie panuje w tym sądzie. W tej sytuacji także Sąd Najwyższy przestaje pełnić rolę ostatniego szańca obrony III RP.

Wiceminister sprawiedliwości zapowiada: Jesienią kolejne reformy dotyczące sądownictwa

Wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł zapowiedział w piątek, że na jesieni zostaną zaprezentowane kolejne reformy dotyczące sądownictwa. Poinformował, że obecnie w MS trwają bardzo szerokie prace nad reformą procedury cywilnej i procedury karnej.

Janusz Szewczak :To jest chodząca karykatura mężczyzny i kompromitacja parlamentaryzmu"

To jest chodząca karykatura mężczyzny i kompromitacja parlamentaryzmu. Mówimy o człowieku, który zajmuje się głównie robieniem zadymy, prowokowania, atakowania. Tacy ludzie powinni być eliminowani z polityki, bo kompromitują parlament i Polskę. Szczerba utrudnia normalną pracę Sejmu, sensowną wymianę argumentów.Opozycja w Polsce przeobraża się anarchistyczną chuliganerię. Warto przypomnieć zachowanie posłanki Schmidt, która wwoziła ludzi na teren
Sejmu w bagażniku. Pamiętajmy, że był już jeden obywatel i to wtedy najważniejszy, który próbował wsiadać do bagażnika. Był też prezydent Komorowski, który chce zakładać konfederacje. Ich zachowania, to zachowania wymierzone w państwo, tak jak w przypadku Konfederacji
Targowickiej. Być może pan prezydent Komorowski ogłosi się prezydentem na uchodźstwie w Budzie Ruskiej.

KRS: dotychczas zgłoszono 114 kandydatur na sędziów SN

Do piątkowego popołudnia do Krajowej Rady Sądownictwa wpłynęło 114 kandydatur na sędziów Sądu Najwyższego – poinformowało PAP Biuro KRS. Najwięcej – 56 kandydatur – wpłynęło dotychczas na wakaty w Izbie Dyscyplinarnej SN.

NIK zbada system obronny państwa

NIK oceni system obronny państwa, w tym system kierowania obroną kraju i zabezpieczenie medyczne na czas wojny; kontrola obejmie m. in. kancelarię premiera, MON, MSWiA, resorty energii, zdrowia i cyfryzacji –poinformowała Izba na stronie internetowej.

Kontrola NIK w Polskiej Akademii Nauk zakończyła się zawiadomieniami do prokuratury

Zawiadomieniami do prokuratury oraz do rzecznika dyscypliny finansów publicznych skończyła się kontrola w Polskiej Akademii Nauk. Najwyższa Izba Kontroli wykryła tam nadużycia finansowe i bałagan prawny.

10 miliardów złotych na eko-mobilność. Nadchodzi przełom w polskim transporcie?

10 miliardów złotych zostanie przeznaczone na rozwój eko-mobilności w Polsce – ogłosił na spotkaniu Impact Roundtable Artur Michalski, wiceprezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki.

Soboń: będziemy likwidować użytkowanie wieczyste w Polsce

Rozpoczynamy proces likwidacji użytkowania wieczystego w Polsce – mówił w czwartek na konferencji prasowej wiceszef MIiR Artur Soboń. Dodał, że na razie przekształcenie będzie dotyczyło gruntów mieszkalnych, ale docelowo obejmie wszystkie na terenie kraju.

Ponad 73 mln zł od FNP na nowe centra badawcze w Warszawie

Dwa centra naukowe powstaną w Warszawie dzięki środkom z programu Międzynarodowe Agendy Badawcze (MAB) Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Otrzymają one łącznie ponad 73 mln zł – poinformowała FNP. Prowadzone w nich będą badania nad plastycznością mózgu i

Ardanowski: Suszą dotkniętych będzie ok. 2 mln ha upraw

Około 2 mln ha upraw będzie dotkniętych suszą – poinformował w czwartek minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski. Dodał, że "lada moment" zakończy się szacowanie strat przez komisje i będzie można zacząć wypłacać pomoc rolnikom.

W oparciu o KSC i te skonsolidowane z nią, połączone inne podmioty możemy rozwinąć w Polsce przetwórstwo rolno-spożywcze z udziałem państwa i z udziałem rolników – powiedział Ardanowski. W skład holdingu, oprócz KSC, mają wejść inne podmioty Skarbu Państwa – spółka Elewarr (posiadająca duże magazyny zbożowe) oraz rynki hurtowe, które – jak podkreślił Ardanowski – powinny nie tylko zajmować się wynajmem powierzchni handlowej, ale być bardziej aktywne na rynku rolnym. W holdingu znajdzie się także około 40 gospodarstw Skarbu Państwa, o łącznej powierzchni około 100 tys. ha, którymi zarządza KOWR, a które zdaniem Ardanowskiego „powinny być centrami rozwoju hodowli roślin, zwierząt, zachowania zasobów genetycznych najważniejszych gatunków w Polsce”. Krajowa Spółka Cukrowa S.A. (KSC S.A.) jest największym w Polsce i ósmym co do wielkości producentem cukru w Europie.

Dotacja może wynieść nawet 0,5 mln. zł, jeśli inwestycja związana jest z racjonalizacją technologii produkcji. Na pozostałe cele wsparcie może wynieść do 200 tys. zł.

Szydło: Pierwsza wersja projektu ws. "matczynych emerytur" jest gotowa

Jest gotowa pierwsza wersja projektu ustawy dotyczącego emerytur dla matek mających co najmniej czworo dzieci – powiedziała w wywiadzie dla "Gościa Niedzielnego" wicepremier Beata Szydło.

Pensje pielęgniarek w górę. 

Rząd przyjął projekt ustawy o podniesieniu pensji minimalnej pracownikom systemu służby zdrowia – zarówno zajmującym stanowiska medyczne, jak i niemedyczne. Dokument przewiduje, że od końca 2021 r. nikt nie powinien zarabiać mniej niż 2664 zł brutto.

Szumowski: staram się reagować na postulaty wszystkich grup zawodowych

Staram się wysłuchać wszystkich próśb i w miarę możliwości reagować na postulaty wszystkich grup zawodowych – powiedział w czwartek minister zdrowia Łukasz Szumowski. Minister spotkał się w Centrum "Dialog" m.in. z organizacjami związkowców i pracodawców.

Komunikat Sekretariatu Ochrony Zdrowia NSZZ „Solidarność” w sprawie nierównego traktowania pracowników ochrony zdrowia

Porozumienie ws. wzrostu wynagrodzeń zawarte przez Ministerstwo Zdrowia i NFZ z przedstawicielkami Związku Pielęgniarek i Położnych oraz Naczelną Izbę Pielęgniarek i Położnych wzbudza uzasadnione protesty partnerów społecznych – napisał w komunikacie Sekretariat Ochrony Zdrowia NSZZ „Solidarność”.

Gdyby nie komisja weryfikacyjna, przestępcy budowaliby dzisiaj ogromne wieżowce przy Pałacu Kultury

Osoby zamieszane w reprywatyzację tworzą grupy. Każda z tych grup miała swój „portfel roszczeń i nieruchomości”. Często te grupy ze sobą współpracowały lub próbowały się zwalczać, walcząc o najlepsze nieruchomości – powiedział wiceprzewodniczący komisji weryfikacyjnej ds. dzikiej
reprywatyzacji Sebastian Kaleta.

Komisja śledcza do spraw zbadania nieprawidłowości w VAT rozpocznie oficjalnie swoje prace

Komisja śledcza do spraw zbadania nieprawidłowości w VAT rozpocznie dziś oficjalnie swoje prace. Członkowie komisji mają rozpatrzyć wnioski dowodowe.

M. Horała: Pod koniec sierpnia posłowie muszą być zaznajomieni z dokumentami ws. wyłudzeń

Zdecydowanie wakacje upłyną pod kątem czytania dokumentów. Mam nadzieję, że pierwsze pojawią się już w ciągu kilku dni. Będą ich stosy, a na kolejnym posiedzeniu posłowie będą musieli wykazać się ich znajomością – zapowiedział  poseł PiS Marcin Horała, przewodniczący komisji śledczej do spraw wyłudzeń podatku VAT.

CBA chwali się wynikami. Ma czym

Centralne Biuro Antykorupcyjne ujawniło w 2017 r. uszczuplenia finansowe w wysokości ponad 1, 705 mld zł. Zabezpieczono mienie o wartości ponad 100 mln zł – poinformował szef CBA Ernest Bejda, który w czwartek w Senacie przedstawił sprawozdanie z działalności CBA w ub.r.

CBŚP rozbiło grupę wyłudzającą sprzęt budowlany i samochody

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji i komendy miejskiej policji w Olsztynie rozbili grupę przestępczą podejrzaną o wyłudzenie z wypożyczalni samochodów o wartości około 1 mln zł, a także koparek i innego sprzętu budowlanego. Pojazdy trafiały do paserów w Polsce i na Litwie.

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało byłego prezesa Enei Macieja O. Sprawa dotyczy podpisanej w 2011 roku niekorzystnej umowy zakupu linii energetycznej mającej łączyć Polskę z Białorusią. Państwowa firma miała stracić na tym co najmniej 15 mln zł.

CBA zatrzymało osiem osób ws. wyłudzeń w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym

CBA zatrzymało osiem osób w sprawie milionowych wyłudzeń w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym – m.in. prezesa jednej ze spółek działającej w strefie Wojciecha K., dwoje naukowców z Politechniki Gdańskiej i inne działające w ramach grupy przestępczej – dowiedziała się PAP.

Z GetBacku zniknęło pół miliarda złotych

Tyle warte są odnalezione w firmie faktury, które budzą wątpliwości. Windykator chce na początek odkręcić umowy na ponad 360 mln zł. Wzywa kontrahentów do oddania pieniędzy i kieruje zawiadomienia do prokuratury.

NIK skontroluje działania państwowych instytucji wobec GetBack

Najwyższa Izba Kontroli skontroluje instytucje państwowe odpowiedzialne za nadzór nad działalnością spółki GetBack -poinformowała Izba. Kontroli mają podlegać m.in. UOKiK, GPW.

CBA zatrzymało byłych członków zarządu Węglokoksu

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało byłych członków zarządu Węglokoksu. Chodzi o pożyczki udzielane Ruchowi Chorzów.

Zatrzymania w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Była prezes z zarzutami

To kolejne zatrzymania w sprawie wielomilionowych wyłudzeń. W rękach służb jest już 12 osób.

Nowe zatrzymanie ws. uszczuplania VAT od paliw. Straty są ogromne

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymało w Warszawie Pawła K. podejrzanego o udział w grupie przestępczej zajmującej się uszczuplaniem VAT-u przy wprowadzaniu do obrotu na terenie Polski paliwa pochodzącego z nieujawnionych źródeł. Straty Skarbu Państwa szacuje się na ponad 93 mln złotych.

Ostrów Wlkp.: Prezydent Żyrardowa został doprowadzony do aresztu

Agenci CBA z Warszawy, realizując czwartkowe postanowienie kaliskiego Sądu Okręgowego, zatrzymali prezydenta Żyrardowa w jego domu i doprowadzili do aresztu śledczego w Ostrowie Wlkp. – poinformował w piątek PAP Piotr Kaczorek z wydziału komunikacji społecznej CBA.

Kolejne wysłuchanie Polski w sprawie praworządności we wrześniu

Podczas środowego spotkania unijnych ambasadorów w Brukseli do porządku obrad najbliższej Rady ds. Ogólnych wpisano wysłuchanie Polski w ramach procedury z art. 7 unijnego traktatu – podało unijne źródło dyplomatyczne. Wrześniowe wysłuchanie będzie już drugim.

Bundeswehra szykuje europejski pobór. Polscy wojskowi zarobią tam 4 razy więcej

Polski żołnierz zawodowy może liczyć na zarobki w okolicach 5 tys. zł brutto. Za naszą zachodnią granicą pensje są bardzo podobne, tyle że wypłaty są w euro. – Zagraniczny zaciąg do Bundeswehry, może być problemem dla naszej armii – mówi money.pl Michał Likowski, ekspert
wojskowy.

Wirtualna Polska Media S.A. musi przeprosić o. dr. Tadeusza Rydzyka

Spółka Wirtualna Polska Media S.A. będzie musiała przeprosić o. Tadeusza Rydzyka CSsR, dyrektora Radia Maryja, za naruszenie dóbr osobistych –orzekł Sąd Okręgowy w Warszawie.

Janecki: Strategia policji chroni Polskę przed majdanem, ale ludźmi majdanu pilnie powinny się zająć tajne służby

Nieprzypadkowo w Warszawie pojawiają się uczestnicy kijowskiego majdanu, nim są inspirowane instrukcje działania, stamtąd czerpie się wzory organizacji i finansowania protestów. Nie można polegać na tym, iż wydarzenia same się tak ułożą, że uda się zarejestrować odpowiednie ujęcia i wysłać je w świat. Dlatego trzeba prowokować, układać scenariusze prowadzące  do upragnionych ujęć z przemocą, bólem, krwią i rozhuśtanymi emocjami tłumu. I koniecznie
z policją w roli siepaczy, w roli brutalnych i bezwzględnych pacyfikatorów. Taki scenariusz próbowano realizować wieczorem 16 grudnia 2016 r. oraz w nocy z 16 na 17 grudnia pod Sejmem. Taki scenariusz próbowano realizować wieczorem 26 lipca 2018 r. i w nocy z 26 na 27 lipca przed Pałacem Prezydenckim, choć tym razem w znacznie skromniejszej skali. Pojawiają się głosy, że 26 lipca 2018 r. policja powinna pokazać swoją siłę, zdecydowanie, powinna radykalnie, a nawet brutalnie rozprawić się z prowokatorami. Nic bardziej błędnego.

Uzupełnij

Twój email nigdzie nie będzie publikowany i udostępniany.

 • Aktualności, Świat

 • 09.Gru
 • Francuskie MSW podsumowuje protest „żółtych kamizelek”: Aresztowano 1723 osób. Straty finansowe będą bardzo duże
 •     Podczas sobotnich protestów ruchu „żółtych kamizelek” w całej Francji aresztowano łącznie 1723 osoby, z czego 1220 znajduje się nadal w policyjnych aresztach, poinformowało w niedzielę rano francuskie ministerstwo spraw wewnętrznych. CZYTAJ RÓWNIEŻ: Flaga UE na wozach bojowych wysłanych przeciwko „żółtym kamizelkom” we Francji! Czy zareaguje Timmermans? WIDEO Polska policja jest brutalna? To jak nazwać to, co robią funkcjonariusze we Francji? PORÓWNANIE protestów. ZDJĘCIA i WIDEO Gaz łzawiący i starcia […]

 • Opinie i analizy

 • 09.Gru
 • Przekopać Mierzeję czy dokopać „pisowi”?
 • Byłem bardzo emocjonalnie zaangażowany po stronie PiS. Dziś nie wiem czy w ogóle wezmę udział w wyborach. Na "mniejsze zło" głosować już nigdy nie będę. Chyba nie jestem wyjątkiem i, sorry, ale to są moje poglądy, a nie wpływ jakiejś propagandy. M.M.Traube🇸🇪🇵🇱‏ @MarekTraube Taką odpowiedź dostałam na mój komentarz: Nie widzę żadnych powodów by PiS […]

 • Latający Uniwersytet, wydarzenia, akcje, zaproszenia

 • <?php the_title(); ?>
 • 09.Gru
 • Włącz bo warto. Słuchać można również na smartfonach
 • NiepoprawneRadio.PL – Audycja 1002 (niedzielna) – Zapraszamy Państwa do słuchania! Włącz klikając w jedną z ikonek odtwarzaczy: lub ikonki playerów: 19:01 Rekolekcje Adwentowe 2018: ks. Michał Olszewski SCJ, o. Michał Legan OSPPE – Święty (2) https://www.youtube.com/user/Profetopl/videos 19:13 Blog: Gadający Grzyb – Koniec rewolucji? http://podgrzybem.blogspot.com/ 19:25 Blog: Katarzyna – Rozmyślania przy zmywaku – Przekopać Mierzeję czy […]