Spada ubóstwo wśród polskich dzieci. Jest dobrze, będzie lepiej.

Informację zamieścił

Głównym celem Blogmedia24 jest stworzenie medium obywatelskiego dla blogerów oraz uczestników for internetowych, w celu rozwoju publicznej debaty, budowy społeczności obywatelskich i podejmowania inicjatyw zgłaszanych i inicjowanych przez blogerów i użytkowników portalu. Stowarzyszenie Blogmedia24.pl występuje w imieniu blogerów i użytkowników do właściwych organów państwa oraz innych instytucji.

Nie jeden raz udowodniliśmy, że niemożliwe staje się możliwe. Weźmy przykład 500 plus czy obniżenia wieku emerytalnego. Wiem, że nie zbudujemy tutaj Dubaju, nie będziemy budować kilometrowej wysokości gmachów. Ale zadałem sobie pytanie, czy nie dałoby się na tej ziemi i na pogranicznych ziemiach, zbudować polskiej Bawarii? Przypomnę, że Bawaria była przed i po wojnie najbiedniejszą częścią Niemiec, ale od dziesięcioleci jest jednym z dwóch najbogatszych landów. Dokonała niesamowitych postępów. Przypomnijmy, że to land katolicki -przynajmniej taki był, tradycyjnych wartości, przywiązany do swoich tradycji. Naszym wielkim celem jest doprowadzenie do tego, by Polska stała się krajem pod względem rozwoju ekonomicznego i poziomu życia równym państwom Zachodu, ale zachowała też swą tożsamość, wartości, wiarę, czyli swą wolność –Prezes PiS w Jasionce: Potrzebne są wielkie ambicje. Chcieć, to móc.

Wmurowano kamień węgielny pod budowę Muzeum Historii Polski

Kamień węgielny pod budowę Muzeum Historii Polski wmurowali na Cytadeli Warszawskiej premier Mateusz Morawiecki, wicepremier, minister kultury prof. Piotr Gliński i dyrektor placówki Robert Kostro.

Premier: w 2019 r. z podatków VAT, CIT i PIT wpłynie ponad 50 mld zł więcej

W 2019 r. z podatków VAT, CIT i PIT wpłynie ponad 50 mld zł więcej powyżej normalnych trendów ekonomicznych – powiedział premier Mateusz Morawiecki. To jest największe dzieło PiS, które stoi u
podstaw m.in. wielkich programów społecznych i infrastrukturalnych. Staramy się naprawiać Rzeczpospolitą w sposób realny i widoczny; w wyniku usprawnienia instytucji państwa, uszczelnienia systemu
podatkowego, nie tylko VAT, ale też CIT i PIT, do samorządów wpływa dużo więcej pieniędzy – powiedział premier Mateusz Morawiecki.

Szewczak komentował sprawę konwencji wyborczej Platformy Obywatelskiej. Widać gdzie jest siła, energia, chęć zmian i wrażliwość społeczna, a gdzie jest frustracja i programowo to samo: olaboga, byle nie PiS stwierdził. Odniósł się też do wypowiedzi Donalda Tuska, który apelował  o zgodę 11 listopada. Wyjątkowo faryzejska postawa pana Tuska. Był wielkim szczującym, podżegającym do „ulica i zagranica”, bardzo wspierał totalną opozycję, a totalna opozycja mówiła tylko o obaleniu tego rządu. A nagle mówi coś o pojednaniu w dniu 11 listopada — mówił Szewczak.

Premier M. Morawiecki : Mafie tracą, więc atakują

Nie dziwię się, że gdy mafie tracą przychody, zrobią wszystko, by się temu przeciwstawić. Będą atakować różnymi sposobami i metodami – powiedział w wywiadzie  premier Mateusz Morawiecki. Jak podkreślił, Prawo i Sprawiedliwość od trzech lat walczy z przestępcami i mafiami vatowskimi.

Agencja S&P podnosi rating Polski

Agencja S&P Global Ratings podwyższyła długoterminowy rating Polski w walucie obcej do "A-" z
BBB+" – podano na stronie internetowej agencji. Perspektywa ratingu jest stabilna.

12 października 2018 r. agencja ratingowa Fitch ogłosiła decyzję o utrzymaniu oceny ratingowej Polski na poziomie A-/F2 odpowiednio dla długo- i krótkoterminowych zobowiązań w walucie zagranicznej oraz A-/F1
odpowiednio dla długo- i krótkoterminowych zobowiązań w walucie krajowej.- Perspektywa ratingu pozostała na poziomie stabilnym.

Premier: decyzja S&P oznacza m.in. przyciągnięcie większej liczby inwestorów do Polski

Decyzja S&P o podwyższeniu ratingu Polski oznacza przyciągnięcie większej liczby inwestorów, bezpieczeństwo na rynkach finansowych, niższe koszty obsługi długu; przez to więcej środków możemy
przeznaczyć na nasze programy rozwojowe – powiedział premier Mateusz Morawiecki.

J. Kaczyński: ostatnie trzy lata pokazały, że przy uczciwych rządach można dużo więcej

Ostatnie trzy lata rządów PiS pokazały, że przy uczciwych rządach można dużo, dużo więcej, niż przy nieuczciwych – mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas regionalnej konwencji samorządowej w Kielcach.

Szewczak: niemożliwe staje się możliwe

Na koniec roku dochody z VAT wyniosą ok. 170 mld zł; w 2019 r. z VAT, CIT i PIT wpłynie ponad 50 mld zł więcej; skala uszczelnienia systemu podatkowego pokazuje, że niemożliwe staje się możliwe – mówił  wiceszef sejmowej komisji finansów Janusz Szewczak . Szewczak stwierdził, że można mówić o 250-260 mld zł strat z tytułu VAT w latach 2008-2015, 100-150 mld zł strat w ramach niezapłaconych podatków akcyzowanych i 20 mld zł z braku poboru podatku hazardowego. Były premier Donald Tusk twierdzi, że zajęciem dżentelmenów jest haratanie w gałę, a ja bym chciał powiedzieć, że zajęciem dżentelmenów, a na pewno premierów powinna być dbałość o budżet państwa, o to, żeby nie rabowano Polakom gigantycznych pieniędzy w ramach wyłudzeń VAT, ale również innych podatków— mówił Szewczak.

Gdzie jest "GW", TVN i Onet, które powinny zwrócić uwagę, jak gigantyczne straty ponosiliśmy w VAT?

Mateusz Morawiecki był pytany o straty dla budżetu państwa spowodowane brakiem walki z mafiami VAT-owskimi.Wszyscy zgadzają się, że jest to grubo powyżej 200 mld złotych — odparł premier. Gdzie
jest „Gazeta wyborcza”, gdzie jest TVN, gdzie jest portal Onet, które powinny zwrócić uwagę jak gigantyczne straty poniosło polskie państwo, społeczeństwo polskie przez sam fakt niefrasobliwości i braku działań wobec mafii VAT-owskich? — pytał. Czy to jest 400 miliardów, czy to jest 300 miliardów, ja dzisiaj tego nie powiem, ale wszyscy się zgadzają, że to jest grubo powyżej 200 miliardów złotych — dodał szef rządu.

4,4 zamiat 4,1 proc. MFW podniósł prognozę wzrostu PKB Polski na 2018 rok

Wzrost gospodarczy w Polsce przyspieszy do 4,4% w tym roku, zaś w kolejnym roku spowolni do 3,5%, prognozuje Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW). Oznacza to podwyżkę wobec prognozy na 2018

Prognoza NBP: Wzrost PKB w 2018 r. wyniesie 4,7 proc.

Prognoza centralna dotycząca dynamiki PKB, przeprowadzona przez Narodowy Bank Polski (NBP) wśród 21 analityków w okresie wrzesień-październik br., zakłada wzrost na poziomie 4,7% w 2018 r., 3,8% w

Ile jest warta narodowa marka Polski? Znaleźliśmy się na 23. miejscu na świecie

Londyńska firma doradcza Brand Finance wyceniła wartość marki narodowej Polski na ponad 650 mld USD. (23. miejsce na świecie)

Polska na pierwszym miejscu na świecie w wydatkach socjalnych. Zaskakujący raport

Uznana organizacja humanitarna Oxfam przygotowała raport, w którym ocenia, jak państwa niwelują przepaść między biednymi a bogatymi. Okazuje się, że pod względem wydatków socjalnych to Polska znalazła się na szczycie.

Ubóstwo wśród dzieci w Polsce jest niższe niż w Niemczech czy Szwecji

W 2017 r. zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym było w Polsce 17,9 proc. dzieci; w porównaniu z danymi z zeszłego roku to spadek o 6 punktów procentowych – wynika z najnowszych danych Eurostatu.

W Warszawie odbyła się Narodowa Debata o Rodzinie

W siedzibie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie odbyła się dziś Narodowa Debata o Rodzinie. Temat tegorocznych obrad brzmiał: "Rodzina miejscem wychowania do wartości".

Rzeczniczka rządu : Polityka premiera Morawieckiego może być przykładem dla innych krajów

To realny wymiar naszych prospołecznych działań oraz skuteczności polityki. Polska wreszcie zaczęła dbać o wykluczonych społecznie – w ten sposób rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska skomentowała dla PAP dane Eurostatu i Oxfamu o sytuacji społecznej w Polsce.

Polska w czołówce krajów, mających osiągnięcia w obszarze inwestycji w kapitał ludzki

Polska dzięki wieloletnim wysiłkom znajduje się w czołówce krajów, mających osiągnięcia w obszarze inwestycji w kapitał ludzki – powiedziała minister finansów Teresa Czerwińska, która uczestniczy w dorocznym spotkaniu gubernatorów Międzynarodowego Funduszu Walutowego.

PAIH: Wartość bezpośrednich zagranicznych inwestycji w Polsce wzrosła o 70 proc.

Wartość bezpośrednich inwestycji zagranicznych w Polsce obsłużonych przez PAIH wzrosła po trzech kwartałach tego roku o 70 proc. rdr – powiedział PAP w poniedziałek wiceszef PAIH Krzysztof Senger.

Dochody budżetu państwa rosną znacznie szybciej niż PKB

Łączne szacowane dochody z PIT, CIT, VAT oraz składki na FUS wzrosną w 2019 roku aż o 147 mld zł w porównaniu do 2015 r. i będzie to wzrost znacznie wyższy niż dynamika PKB w tym samym okresie.

Czerwińska: Deficyt powinien wynieść 50-60 proc. planu na koniec tego roku

Deficyt tegorocznego budżetu wyniesie 50-60 proc.zaplanowanej na ten rok kwoty 41,5 mld zł, uważa minister finansów Teresa Czerwińska.

Agencja S&P tnie prognozy deficytu sektora finansów publicznych Polski

Agencja S&P Global Ratings obniżyła szacunek deficytu sektora finansów publicznych Polski na 2018 r. do 0,9 proc. PKB z 2,0 proc. – wynika z porównania prognoz agencji z raportu datowanego na 11 października.

W ramach rządowego programu Mieszkanie plus realizowanych jest obecnie 27 projektów, w ramach których powstaje 10 tys. mieszkań. Wartość tych inwestycji to ponad 2,4 mld zł.

Prezes PGNiG zapowiada znaczny wzrost wydobycia gazu

Wydobycie gazu na Podkarpaciu wzrośnie w ciągu 5 lat o 28 proc –wynika z szacunków PGNiG. Gaz będzie pozyskiwany m.in. w okolicach Kramarzówki, gdzie w niedzielę przebywał premier Mateusz Morawiecki.

Suwerenność energetyczna Polski

Polityka energetyczna rządu to trzy filary: własne wydobycie, terminal LNG w Świnoujściu oraz gazociąg Baltic Pipe – mówił premier Mateusz Morawiecki, który na Podkarpaciu odwiedził plac wiertniczy.

CPK wygeneruje ponad 150 tys. nowych miejsc pracy

Centralny Port Komunikacyjny wygeneruje ponad 150 tys. nowych miejsc pracy – powiedział w Łowiczu wiceminister infrastruktury, pełnomocnik rządu ds. CPK Mikołaj Wild.

Cztery spółki lotnicze kontrolowane przez Skarb Państwa zostały włączone do PGL

Polskie Linie Lotnicze LOT, LOT Aircraft Maintenance Services, LS Airport Services i LS Technics zostały włączone do Polskiej Grupy Lotniczej -poinformował w środę prezes PGL Rafał Milczarski.

Polska Grupa Lotnicza ma wejść do grona największych linii w Europie

Spółki wydzielone kiedyś z LOT-u razem z nim utworzyły Polską Grupę Lotniczą. Wkrótce mają wejść do grona największych linii w Europie.

Polski biznes na nowo odkrywa wschodni kierunek. "Ten rok jest fantastyczny"

Po latach stagnacji widać dobrą wolę w relacjach gospodarczych Polski i Białorusi, którym sprzyja dialog polityczny. Współpraca rozwija się szczególnie w obwodach przygranicznych, ale nie tylko. Największe
wyzwanie to przezwyciężenie barier, które wynikają z tego, że Polska i Białoruś należą do dwóch różnych systemów gospodarczych. – Białoruś wybrała własną drogę. Musimy się nauczyć, jak znaleźć mechanizmy
współpracy, honorując ten wybór – ocenia Artur Michalski, ambasador Rzeczpospolitej Polskiej w Republice Białorusi.

Powstanie Instytut Europy Środkowej. Rząd przyjął projekt ustawy

Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o Instytucie Europy Środkowej, który zostanie utworzony na bazie Instytutu Europy Środkowo-Wschodniej (IEŚW) działający od 2001 r. w Lublinie jako jednostka.

1,2 mld zł na termomodernizację. Rząd przyjął nowelizację ustawy

Rząd przyjął projekt nowelizacji ustawy o wspieraniu termomodernizacji i remontów, podało Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii . Budżet pilotażowego programu termomodernizacji to ok. 1,2 mld zł.

Ardanowski: Tegoroczny eksport żywności może osiągnąć wartość 30 mld euro

W tym roku wartość zagranicznej sprzedaży żywności może zbliżyć się do 30 mld euro – ocenił minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski. Dodał, że o ponad 10 proc. wzrósł eksport do największego odbiorcy polskich.

Zwodowano nowy holownik dla Marynarki Wojennej

W gdańskiej stoczni Remontowa Shipbuilding zwodowano w poniedziałek nowy holownik dla Marynarki Wojennej. To pierwsza z serii sześciu jednostek tego typu budowana w tym zakładzie na potrzeby polskiej floty. Wszystkie mają wejść do służby do końca 2020 r.

Dwa razy więcej pasażerów, kolejne trasy, nowe samoloty. Lot rośnie błyskawicznie

Liczba pasażerów Lotu od 2016 roku zwiększyła się dwukrotnie, a jego siatka połączeń rozrosła się 2,5-krotnie. W tej sytuacji polski przewoźnik musiał zdecydować się na zakup nowych samolotów.

J. Cieszyński: Zobaczymy bardzo wyraźną poprawę w służbie zdrowia

Jeszcze w tym roku mają się skrócić kolejki do lekarzy. Zobaczymy bardzo wyraźną poprawę – zapewnia wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński. Wiceszef resortu podkreśla, że ma to związek z wrześniową aktualizacją planu Narodowego Funduszu Zdrowia.

Morawiecki: W najbliższych miesiącach unowocześnimy służbę zdrowia

Unowocześnimy służbę zdrowia od strony elektronizacji; w najbliższych miesiącach będziemy wdrażać e-usługi – powiedział w środę premier Mateusz Morawiecki w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki.

Prezydent powołał kolejnych sędziów SN.

Nie czekając na rozstrzygnięcie Trybunału Sprawiedliwości UE prezydent w środę o godzinie 11, bez udziału mediów, zaprzysiągł kolejnych sędziów Sądu Najwyższego. "Prezydent Andrzej Duda powołał nowych sędziów Sądu Najwyższego w Izbach: Cywilnej, Karnej oraz Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych" –
poinformował prezydencki minister Paweł Mucha.

7 mld zł więcej w budżecie z likwidacji szarej strefy paliw. PKN Orlen podsumowuje

Orlen szacuje, że z szarej strefy w latach 2014-2015 pochodził co piąty litr paliwa. Dzięki jej ograniczeniu rosną zyski i sprzedaż paliw na stacjach koncernu. O ponad 25 proc., czyli o około 7 mld zł wzrosły wpływy do budżetu państwa w 2017 r. z tytułu sprzedaży realizowanej przez PKN ORLEN, w porównaniu z 2015 rokiem.

Warszawa straciła na reprywatyzacji 21,5 miliarda zł!

W wyniku reprywatyzacji Warszawa straciła 21,5 miliarda złotych – to wartość zarówno zreprywatyzowanych nieruchomości, jak i odszkodowań – poinformował przewodniczący komisji weryfikacyjnej Patryk Jaki podczas prezentacji raportu komisji.  Jak podawał przewodniczący, politycy związani z PO wydali 78 proc. decyzji zwrotowych, a za czasów Lecha Kaczyńskiego wydano 5 proc.
decyzji. „Jedni i drudzy dysponowali takim samym stanem prawnym” – podkreślał Jaki.

Podkarpackie: ponad 4 mln zł wpłaty do budżetu państwa w wyniku kontroli KAS

Dzięki podkarpackim funkcjonariuszom Krajowej Administracji Skarbowej budżet państwa odzyskał ponad 4 mln złotych z tytułu podatku VAT – poinformowała PAP w poniedziałek rzeczniczka prasowa Izby
Administracji Skarbowej w Rzeszowie st. rachm. Edyta Chabowska.

Skala decyzji reprywatyzacyjnych wydawanych przez władze PO wynosiła ok. 200 rocznie

Skala decyzji reprywatyzacyjnych wydawanych rocznie przez władze Platformy Obywatelskiej wynosiła około 200; w czasie, gdy Warszawą rządził Lech Kaczyński, liczba ta malała – powiedział wiceprzewodniczący
komisji weryfikacyjnej Sebastian Kaleta.

9 października 2018 r. Łódzki Urząd Celno-Skarbowy wszczął 11 kontroli celno-skarbowych wobec podmiotów gospodarczych, związanych z obrotem towarami w centrach handlowych w Rzgowie i Głuchowie.- Wobec 5 z tych podmiotów wszczęto już postępowanie karne skarbowe.

Zatrzymano 5 osób w śledztwie Prokuratury Regionalnej w Warszawie, podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która naraziła Skarb Państwa na nienależny zwrot podatku VAT w łącznej kwocie ponad 343 mln zł – poinformowała prokuratura. Zostali oni tymczasowo aresztowani.

Według wielu Polaków, niektórzy widok pięknych, polskich Tatr, winni oglądać tylko zza krat

Były minister, specjalista od wyprzedaży majątku narodowego, eurodeputowany PO J.Lewandowski w kontekście odzyskania przez Polskę i polski rząd kolejki na Kasprowy Wierch drwiąco oświadczył zdumionym Polakom, że „Naszych pięknych Tatr na szczęście nie trzeba nacjonalizować – repolonizować….”. Były spec od finansów rządu PO-PSL J.V.Rostowski najwyraźniej kreuje się na Chucka Norrisa, który potrafi policzyć do nieskończoności i z powrotem, ta chodząca POrażka polskich finansów publicznych nadal ma świetne samopoczucie i nie ma sobie nic do zarzucenia, to jednak nie musi oznaczać, że polski wymiar sprawiedliwości też nie będzie miał nic do zarzucenia byłemu MF J.V.Rostowskiemu w procederze gigantycznego rabunku dochodów budżetu państwa z podatków, nie tylko z VAT w latach 2008-2015 na kwotę ponad 400 mld zł.

Za pieniądze z luki w VAT można było zbudować ponad milion mieszkań lub 6000 km autostrad

Za pieniądze z luki w VAT można było zbudować ponad milion nowych mieszkań – informuje Ministerstwo Finansów w przekazanym PAP materiale na temat uszczelnienia systemu podatkowego.

Szewczak: Wyłudzenia VAT to świadoma robota PO-PSL

Jego zdaniem świadczą o tym dwa ujawnione ostatnio dokumenty: pierwszy to nowelizacja ustawy o podatku od towarów i usług z dnia 1 kwietnia 2011 roku. Wprowadza ona dwuletnie zwolnienie z podatku VAT dla firm, które nie mają siedziby w Polsce. Dodaje, przepis ten spowodował gigantyczne straty dla budżetu i uderzył w legalne firmy i hurtownie funkcjonujące w systemie VAT. Drugim dokumentem, który – zdaniem Szewczaka – dowodzi, że rząd Donalda Tuska doskonale wiedział, że proceder wyłudzania VAT kwitnie, jest pismo z 3 października 2012 roku. Jego autorem jest Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN), która ujawniła spadek sprzedaży paliw z legalnych źródeł, czyli od podmiotów płacących VAT.

Min. J. Brudziński: zarekomenduję premierowi odstąpienie od porozumienia GCM

Będę rekomendował premierowi Mateuszowi Morawieckiemu odstąpienie od porozumienia Global Compact (GCM) – napisał we wtorek szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński,
który wziął udział w drugiej sesji szczytu G6 w Lyonie. Porozumienie GCM dotyczy migracji.

Prof. K. Pawłowicz: UE nie będzie nam nakazywać, byśmy złożyli hołd prusko-merkelowski

Wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej nie może być wydany bez podstawy w traktatach. Nie może być wyroku, który jest sprzeczny z polską konstytucją. W zakresie, jaki będzie możliwy, będzie
uszanowany. Nie może być tak, że oni zdecydują sobie tam na co tylko będą mieli ochotę i każą nam złożyć hołd prusko-merkelowski – powiedziała w rozmowie z portalem Radia Maryja poseł Prawa i
Sprawiedliwości prof. Krystyna Pawłowicz. Odniosła się w ten sposób do toczącego się wokół wymiaru sprawiedliwości sporu i interwencji TSUE w tej sprawie.

Ziobro wetuje Konkluzję Rady UE o stosowaniu Karty Praw Podstawowych w 2017 r.

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro podjął decyzję o zawetowaniu Konkluzji Rady Unii Europejskiej ws. stosowania Karty Praw Podstawowych UE w 2017 r. Oznacza to, że nie zostanie ona przyjęta,

Rada Europy wzywa Rosję do oddania wraku Tu-154M. Ma to zrobić w ciągu roku

Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy przyjęło w piątek rezolucję wzywającą Rosję do zwrotu Polsce wraku samolotu Tu-154M, który w 2010 r. rozbił się pod Smoleńskiem.

Deutsche Welle: Grecja i Polska mogą wspólnie domagać się od Niemiec reparacji

Niemcom grożą kolejne żądania odszkodowań wojennych – napisał portal Deutsche Welle, podając, że przedstawiciele parlamentarnych komisji Grecji i Polski ds. reparacji spotkali się i nie wykluczają wspólnego
wywierania.

Prezes IPN: Gdyby nie Jan Paweł II, komunizm gniłby jeszcze przez kilka pokoleń

"Papież zza żelaznej kurtyny" to tytuł międzynarodowej konferencji naukowej, którą w tym tygodniu w Krakowie i w Budapeszcie współorganizuje IPN. Historycy m.in. z Polski, Węgier, Niemiec i USA omówią wpływ Jana Pawła II na państwa i Kościoły bloku komunistycznego.

 

Uzupełnij

Twój email nigdzie nie będzie publikowany i udostępniany.

  • Opinie i analizy

  • 09.Gru
  • Przekopać Mierzeję czy dokopać „pisowi”?
  • Byłem bardzo emocjonalnie zaangażowany po stronie PiS. Dziś nie wiem czy w ogóle wezmę udział w wyborach. Na "mniejsze zło" głosować już nigdy nie będę. Chyba nie jestem wyjątkiem i, sorry, ale to są moje poglądy, a nie wpływ jakiejś propagandy. M.M.Traube🇸🇪🇵🇱‏ @MarekTraube Taką odpowiedź dostałam na mój komentarz: Nie widzę żadnych powodów by PiS […]

  • Latający Uniwersytet, wydarzenia, akcje, zaproszenia

  • <?php the_title(); ?>
  • 09.Gru
  • Włącz bo warto. Słuchać można również na smartfonach
  • NiepoprawneRadio.PL – Audycja 1002 (niedzielna) – Zapraszamy Państwa do słuchania! Włącz klikając w jedną z ikonek odtwarzaczy: lub ikonki playerów: 19:01 Rekolekcje Adwentowe 2018: ks. Michał Olszewski SCJ, o. Michał Legan OSPPE – Święty (2) https://www.youtube.com/user/Profetopl/videos 19:13 Blog: Gadający Grzyb – Koniec rewolucji? http://podgrzybem.blogspot.com/ 19:25 Blog: Katarzyna – Rozmyślania przy zmywaku – Przekopać Mierzeję czy […]