Duszenie policji przez „wielokulturowych”

Informację zamieścił

Głównym celem Blogmedia24 jest stworzenie medium obywatelskiego dla blogerów oraz uczestników for internetowych, w celu rozwoju publicznej debaty, budowy społeczności obywatelskich i podejmowania inicjatyw zgłaszanych i inicjowanych przez blogerów i użytkowników portalu. Stowarzyszenie Blogmedia24.pl występuje w imieniu blogerów i użytkowników do właściwych organów państwa oraz innych instytucji.

Jak ja to lubię, jakiś niby ciemiężony ledwie złapie wiatr w żagle i już się nie certoli – "idzie na wydrę". Tak się dzieje z palaczami marijuany. Ledwie ją zalegalizowano, przed sklepami stanęły długie kolejki i zabrakło "leku" na wiele dni. Narkomani, bo jak ich nazwać, od razu zwrócili się do Trybunalu Praw Człowieka – to taki kanadyjski "sąd kangurzy", w którym zawsze racje mają skarzący się – ze skargą, że naruszone zostały ich prawa obywatelskie.

Podobnie jest z kolorowymi i innymi uciemiężonymi.  Nasi ludzie z Kongresu Polonii Kandyjskiej dawno temu próbowali chodzić na spędy różnych rad wielokulturowych. Zrezygnowali, bo dominowali Czarni i  na okrągło leciały sprawy rasizmu. W  tych dniach znowu zakwitł kwiatuszek z bogatego bukietu wielokulturowości. Otóż jesienią 2017 r. została rozwiązana założona w 2000 r. i działająca w kanadyjskim  mieście Ottawa  Community and Police Action Committee (COMPAC) – jedni z tych, którzy w różnych miastach zajmują się wiązaniem rąk miejscowej policji.  Przybiera to często agresywne formy. Widać COMPAC był nie dość wojowniczy, więc na jakimś sabacie czarownic postanowiono firmę wyostrzyć. Nowe cudo nosi nazwę Ottawa Police Community Equity Council (CEC). Jak widzimy terminy "equity" czy "diversification" w nazwie jakiejś rady czy komitetu, to wiadomo o co chodzi – pieniądze dla "wielokulturowych" oraz dla przedstawicieli preferowanych religii i Indian.

Przyjrzyjmy się nowopowołanym osobnikom i osobniczkom mających szukać okazji do oskarżania policji o rasizm i zastępowaniem normalnych, dobrze wyszkolonych policjantow rasy Białej różnymi cudakami. Tak więc do Rady weszło kilku muzułmanów/muzułmanek: Sahada Alolo z Ottawa Muslim Women's Organization, Huda Alsarraj z National Council of Canadian Muslims (zajmuje się tam prawami człowieka) oraz Jalil Marhnouj, prezydent Assunah Muslim Association. Razem z nimi dołączyli: Malik Ayass, Hodan Egale i Hector Addison, założyciel African Canada Association of Ottawa. Zwykle tacy ludzie są różnymi "project co-ordinators" czy "executive directors", to znaczy zajmują się wyciskaniem rządowych pieniędzy na różne postępowe przedsięwzięcia. Często też reprezentują jakieś mizerne, szkieletowe organizacje powołane do służenia ich interesom.

Nie obeszło się bez dekoracji w postaci trójki "Starszych" reprezentujących Indian. Jak trzeba będzie, to przyprowadzą trochę ludzi z bębnami przebranymi za jakieś ptaki oraz takichże tancerzy. Dadzą nagłośnienie jakiejś postępackiej sprawie.

Szczególną uwagę zwraca typek o nazwisku Severin Jr Cesar Ndema-Mousa. Ten pretensjonalny ciąg wyrazów zdradza cwaniaka z Karaibów. Tego Murzyna można zobaczyć na załączonym video#1. To ten w czepku, z kolczykiem w uchu, sukience i z dużym zegarkiem. Przez 10 lat był wykidajłą. Karany między innymi za defraudację $1500 należących do klienta. Teraz "Dżunior Cesarz" będzie mógł swobodnie lżyć  policjantów, począwszy od szefostwa.

Oficjalnie chodzi o budowę silnego partnerstwa pomiędzy czarnymi, muzułmanami,Indianami i homoseksualistami i policją. Jak stwierdziła w wywiadzie Hodan Egale, okutana w szmaty młoda Somalijka z wydatnymi kłami, trzeba będzie odbudować wzajemne zaufanie, "które zostało złamane". Oczywiście, że przez policję. Czarni kryminaliści mogą odstrzeliwać policjantów i postępackie media nieodmiennie nazywają nawet dwudziestokilulatków "kids", czyli "dzieciakami".

Przeprowadzono badanie opinii policjantów. W zdecydowanej większosci wyrazili oni zaniepokojenie obniżeniem poziomu bezpieczeństwa. Niebezpieczeństwo widzą w nadciągajcym obniżeniu standardów tak w polityce kadrowej, jak i procedurach. 

PS Na video#3 można zobaczyć niejaką Ketcie Peters z COMPAC, z którą przeprowadza wywiad niejaki Ahmed z panstwowej TV CBC. Ci ludzie są zwykle bardzo wyszczekani. Kiedy trzeba – wrzeszczą. Peters się nie certoli, bo ma nawet prywatną firmę zarabiającą na postępackich sprawach.

https://www.youtube.com/watch?v=uUI9IZidcg0

https://www.youtube.com/watch?v=OQ-346bf5o0

 

Tymczasowy,

 

 

Uzupełnij

Twój email nigdzie nie będzie publikowany i udostępniany.

 • Aktualności, Świat

 • 19.Sty
 • Polacy coraz bardziej zadowoleni z życia.
 • Hasła, w stylu „nigdy więcej” są komiczne. One starają się zaklinać rzeczywistość, ale nic nie wnoszą; są samouspokojeniem dla ich autorów. Nadzieję trzeba zachowywać zawsze, nadzieja umiera ostatnia. Trzeba przypominać historie polskiej niezgody. Wskazywać na jej konsekwencje i poruszać sumienia. O tym właśnie mówiłem w Świątyni Opatrzności podczas Mszy z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości. […]

 • Opinie i analizy

 • 21.Sty
 • Brutalny mord w Gdańsku.
 • Na taśmach z restauracji „Sowa i Przyjaciele” jest nagranie rozmowy niejakiego Sienkiewicza z Belką. Sienkiewicz namawia Belkę do tego by wpuścił do systemu gospodarczego tyle pieniędzy ile się da, bo jak PO przegra wybory to staną inwestycje i wtedy oni, jako środowisko, zostaną bez pieniędzy. Przewidywania Pana Sienkiewicza sprawdziły się , rzeczywiście współczynnik Giniego wskazuje […]

 • Historia, tradycja, kultura

 • 05.Sty
 • XI Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców na Jasną Górę, 5 stycznia 2019.
 • Na Jasną Górę przybyła dziś 11. Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców. W południe jej uczestnicy zgromadzili się na uroczystej Mszy św. W tym roku modlitewnemu spotkaniu u stóp jasnogórskiej Pani przyświeca hasło „Zło dobrem zwyciężaj”. Podczas eucharystii nastąpił akt zawierzenia i poświęcenia barw klubowych. Następnie pielgrzymi spotkają się z Zofią Pilecką, córką pułkownika Witolda Pileckiego, żołnierza Armii […]

 • Latający Uniwersytet, wydarzenia, akcje, zaproszenia

 • <?php the_title(); ?>
 • 20.Sty
 • Zapraszamy Państwa do słuchania!
 • NiepoprawneRadio.PL – Audycja 1011 (niedzielna) Włącz klikając w jedną z ikonek odtwarzaczy: lub ikonki playerów: 19:00 Blog: Gadający Grzyb – Coudenhove-Kalergi – europejski federealista http://podgrzybem.blogspot.com/ 19:14 Blog: Lech ‚Losek’ Mucha – Wyscigi na oslach https://www.blog-n-roll.pl/pl/blogs/lech-losek-mucha#.XEIxbVxKhPZ 19:24 Felieton: Kris – Polska podjela niebezpieczna gre? 19:31 Audiobook: Florian Czarnyszewicz (czyta Wladyslaw) – Wicik Żywica, odc. 54 (ostatni), […]