Duszenie policji przez „wielokulturowych”

Informację zamieścił

Głównym celem Blogmedia24 jest stworzenie medium obywatelskiego dla blogerów oraz uczestników for internetowych, w celu rozwoju publicznej debaty, budowy społeczności obywatelskich i podejmowania inicjatyw zgłaszanych i inicjowanych przez blogerów i użytkowników portalu. Stowarzyszenie Blogmedia24.pl występuje w imieniu blogerów i użytkowników do właściwych organów państwa oraz innych instytucji.

Jak ja to lubię, jakiś niby ciemiężony ledwie złapie wiatr w żagle i już się nie certoli – "idzie na wydrę". Tak się dzieje z palaczami marijuany. Ledwie ją zalegalizowano, przed sklepami stanęły długie kolejki i zabrakło "leku" na wiele dni. Narkomani, bo jak ich nazwać, od razu zwrócili się do Trybunalu Praw Człowieka – to taki kanadyjski "sąd kangurzy", w którym zawsze racje mają skarzący się – ze skargą, że naruszone zostały ich prawa obywatelskie.

Podobnie jest z kolorowymi i innymi uciemiężonymi.  Nasi ludzie z Kongresu Polonii Kandyjskiej dawno temu próbowali chodzić na spędy różnych rad wielokulturowych. Zrezygnowali, bo dominowali Czarni i  na okrągło leciały sprawy rasizmu. W  tych dniach znowu zakwitł kwiatuszek z bogatego bukietu wielokulturowości. Otóż jesienią 2017 r. została rozwiązana założona w 2000 r. i działająca w kanadyjskim  mieście Ottawa  Community and Police Action Committee (COMPAC) – jedni z tych, którzy w różnych miastach zajmują się wiązaniem rąk miejscowej policji.  Przybiera to często agresywne formy. Widać COMPAC był nie dość wojowniczy, więc na jakimś sabacie czarownic postanowiono firmę wyostrzyć. Nowe cudo nosi nazwę Ottawa Police Community Equity Council (CEC). Jak widzimy terminy "equity" czy "diversification" w nazwie jakiejś rady czy komitetu, to wiadomo o co chodzi – pieniądze dla "wielokulturowych" oraz dla przedstawicieli preferowanych religii i Indian.

Przyjrzyjmy się nowopowołanym osobnikom i osobniczkom mających szukać okazji do oskarżania policji o rasizm i zastępowaniem normalnych, dobrze wyszkolonych policjantow rasy Białej różnymi cudakami. Tak więc do Rady weszło kilku muzułmanów/muzułmanek: Sahada Alolo z Ottawa Muslim Women's Organization, Huda Alsarraj z National Council of Canadian Muslims (zajmuje się tam prawami człowieka) oraz Jalil Marhnouj, prezydent Assunah Muslim Association. Razem z nimi dołączyli: Malik Ayass, Hodan Egale i Hector Addison, założyciel African Canada Association of Ottawa. Zwykle tacy ludzie są różnymi "project co-ordinators" czy "executive directors", to znaczy zajmują się wyciskaniem rządowych pieniędzy na różne postępowe przedsięwzięcia. Często też reprezentują jakieś mizerne, szkieletowe organizacje powołane do służenia ich interesom.

Nie obeszło się bez dekoracji w postaci trójki "Starszych" reprezentujących Indian. Jak trzeba będzie, to przyprowadzą trochę ludzi z bębnami przebranymi za jakieś ptaki oraz takichże tancerzy. Dadzą nagłośnienie jakiejś postępackiej sprawie.

Szczególną uwagę zwraca typek o nazwisku Severin Jr Cesar Ndema-Mousa. Ten pretensjonalny ciąg wyrazów zdradza cwaniaka z Karaibów. Tego Murzyna można zobaczyć na załączonym video#1. To ten w czepku, z kolczykiem w uchu, sukience i z dużym zegarkiem. Przez 10 lat był wykidajłą. Karany między innymi za defraudację $1500 należących do klienta. Teraz "Dżunior Cesarz" będzie mógł swobodnie lżyć  policjantów, począwszy od szefostwa.

Oficjalnie chodzi o budowę silnego partnerstwa pomiędzy czarnymi, muzułmanami,Indianami i homoseksualistami i policją. Jak stwierdziła w wywiadzie Hodan Egale, okutana w szmaty młoda Somalijka z wydatnymi kłami, trzeba będzie odbudować wzajemne zaufanie, "które zostało złamane". Oczywiście, że przez policję. Czarni kryminaliści mogą odstrzeliwać policjantów i postępackie media nieodmiennie nazywają nawet dwudziestokilulatków "kids", czyli "dzieciakami".

Przeprowadzono badanie opinii policjantów. W zdecydowanej większosci wyrazili oni zaniepokojenie obniżeniem poziomu bezpieczeństwa. Niebezpieczeństwo widzą w nadciągajcym obniżeniu standardów tak w polityce kadrowej, jak i procedurach. 

PS Na video#3 można zobaczyć niejaką Ketcie Peters z COMPAC, z którą przeprowadza wywiad niejaki Ahmed z panstwowej TV CBC. Ci ludzie są zwykle bardzo wyszczekani. Kiedy trzeba – wrzeszczą. Peters się nie certoli, bo ma nawet prywatną firmę zarabiającą na postępackich sprawach.

https://www.youtube.com/watch?v=uUI9IZidcg0

https://www.youtube.com/watch?v=OQ-346bf5o0

 

Tymczasowy,

 

 

Uzupełnij

Twój email nigdzie nie będzie publikowany i udostępniany.

 • Aktualności, Świat

 • 16.Cze
 • Ważkie tematy w nowej audycji. Do słuchania na mobilnych i stacjonarnych!
 • NiepoprawneRadio.PL – Audycja 1053 (niedzielna) – Zapraszamy Państwa do słuchania! Włącz klikając w jedną z ikonek odtwarzaczy: lub ikonki playerów: 19:00 Blog: Gadający Grzyb – Homo-sponsoring http://podgrzybem.blogspot.com/ 19:08 Blog: Elig (czyta MarkD) – Antypis oskarża PiS o próbę zamachu stanu https://naszeblogi.pl/user/136/wpisy 19:16 Felieton: Małgorzata Todd – Osuszanie bagna http://mtodd.pl 19:19 Audiobook: Florian Czarnyszewicz (czytają Katarzyna […]

 • Wiara, społeczeństwo i cywilizacja

 • 14.Cze
 • Teledysk z udziałem Klepackiej usunięty z YouTube. Za „szerzenie nienawiści”
 • Opisywany ostatnio w mediach teledysk rapera Karat NM zniknął z portalu YouTube. O utworze tym stało się głośno w związku z gościnnym występem Zofii Klepackiej oraz oczywiście w związku z jego przesłaniem. „Ten film został usunięty z powodu naruszenia zasad YouTube dotyczących szerzenia nienawiści. Dowiedz się więcej o zwalczaniu mowy nienawiści w twoim kraju” – taki komunikat ukaże się naszym oczom, jeśli klikniemy odnośnik do klipu Karat NM – Grzechy Sodomskie. […]

 • Historia, tradycja, kultura

 • 04.Cze
 • Muzeum Auschwitz usuwa literę „P” z pasiaka na fladze przed byłym obozem
 • Trwa sukcesywne rugowanie Polaków, jako ofiar niemieckiego obozu w Auschwitz, z pamięci świata i świadomości opinii publicznej. Kolejny krok na tej drodze został uczyniony przed rocznicą pierwszego transportu Polaków do Auschwitz, która przypada 14 czerwca. Z flagi przed muzeum zniknęła litera „P” oznaczająca więźniów-Polaków. O sprawie informuje Joanna Płotnicka z fundacji „Przypomnijmy o Rotmistrzu”. Dostałam […]

 • Latający Uniwersytet, wydarzenia, akcje, zaproszenia

 • 12.Maj
 • Jak zwykle od 19:00 kolejna audycja
 • NiepoprawneRadio.PL – Audycja 1043 (niedzielna) – Zapraszamy Państwa do słuchania! Włącz klikając w jedną z ikonek odtwarzaczy: lub ikonki playerów: 19:00 Blog: Gadający Grzyb – Polska w UE – kiedy bilans? http://podgrzybem.blogspot.com/ 19:08 Blog: Michael – Sto dziewiąta miesięcznica smoleńskiej zbrodni http://blogmedia24.pl/blog/30 19:14 Felieton: Małgorzata Todd – Postulat http://mtodd.pl 19:17 Audiobook: Florian Czarnyszewicz (czytają Katarzyna […]