Duszenie policji przez „wielokulturowych”

Informację zamieścił

Głównym celem Blogmedia24 jest stworzenie medium obywatelskiego dla blogerów oraz uczestników for internetowych, w celu rozwoju publicznej debaty, budowy społeczności obywatelskich i podejmowania inicjatyw zgłaszanych i inicjowanych przez blogerów i użytkowników portalu. Stowarzyszenie Blogmedia24.pl występuje w imieniu blogerów i użytkowników do właściwych organów państwa oraz innych instytucji.

Jak ja to lubię, jakiś niby ciemiężony ledwie złapie wiatr w żagle i już się nie certoli – "idzie na wydrę". Tak się dzieje z palaczami marijuany. Ledwie ją zalegalizowano, przed sklepami stanęły długie kolejki i zabrakło "leku" na wiele dni. Narkomani, bo jak ich nazwać, od razu zwrócili się do Trybunalu Praw Człowieka – to taki kanadyjski "sąd kangurzy", w którym zawsze racje mają skarzący się – ze skargą, że naruszone zostały ich prawa obywatelskie.

Podobnie jest z kolorowymi i innymi uciemiężonymi.  Nasi ludzie z Kongresu Polonii Kandyjskiej dawno temu próbowali chodzić na spędy różnych rad wielokulturowych. Zrezygnowali, bo dominowali Czarni i  na okrągło leciały sprawy rasizmu. W  tych dniach znowu zakwitł kwiatuszek z bogatego bukietu wielokulturowości. Otóż jesienią 2017 r. została rozwiązana założona w 2000 r. i działająca w kanadyjskim  mieście Ottawa  Community and Police Action Committee (COMPAC) – jedni z tych, którzy w różnych miastach zajmują się wiązaniem rąk miejscowej policji.  Przybiera to często agresywne formy. Widać COMPAC był nie dość wojowniczy, więc na jakimś sabacie czarownic postanowiono firmę wyostrzyć. Nowe cudo nosi nazwę Ottawa Police Community Equity Council (CEC). Jak widzimy terminy "equity" czy "diversification" w nazwie jakiejś rady czy komitetu, to wiadomo o co chodzi – pieniądze dla "wielokulturowych" oraz dla przedstawicieli preferowanych religii i Indian.

Przyjrzyjmy się nowopowołanym osobnikom i osobniczkom mających szukać okazji do oskarżania policji o rasizm i zastępowaniem normalnych, dobrze wyszkolonych policjantow rasy Białej różnymi cudakami. Tak więc do Rady weszło kilku muzułmanów/muzułmanek: Sahada Alolo z Ottawa Muslim Women's Organization, Huda Alsarraj z National Council of Canadian Muslims (zajmuje się tam prawami człowieka) oraz Jalil Marhnouj, prezydent Assunah Muslim Association. Razem z nimi dołączyli: Malik Ayass, Hodan Egale i Hector Addison, założyciel African Canada Association of Ottawa. Zwykle tacy ludzie są różnymi "project co-ordinators" czy "executive directors", to znaczy zajmują się wyciskaniem rządowych pieniędzy na różne postępowe przedsięwzięcia. Często też reprezentują jakieś mizerne, szkieletowe organizacje powołane do służenia ich interesom.

Nie obeszło się bez dekoracji w postaci trójki "Starszych" reprezentujących Indian. Jak trzeba będzie, to przyprowadzą trochę ludzi z bębnami przebranymi za jakieś ptaki oraz takichże tancerzy. Dadzą nagłośnienie jakiejś postępackiej sprawie.

Szczególną uwagę zwraca typek o nazwisku Severin Jr Cesar Ndema-Mousa. Ten pretensjonalny ciąg wyrazów zdradza cwaniaka z Karaibów. Tego Murzyna można zobaczyć na załączonym video#1. To ten w czepku, z kolczykiem w uchu, sukience i z dużym zegarkiem. Przez 10 lat był wykidajłą. Karany między innymi za defraudację $1500 należących do klienta. Teraz "Dżunior Cesarz" będzie mógł swobodnie lżyć  policjantów, począwszy od szefostwa.

Oficjalnie chodzi o budowę silnego partnerstwa pomiędzy czarnymi, muzułmanami,Indianami i homoseksualistami i policją. Jak stwierdziła w wywiadzie Hodan Egale, okutana w szmaty młoda Somalijka z wydatnymi kłami, trzeba będzie odbudować wzajemne zaufanie, "które zostało złamane". Oczywiście, że przez policję. Czarni kryminaliści mogą odstrzeliwać policjantów i postępackie media nieodmiennie nazywają nawet dwudziestokilulatków "kids", czyli "dzieciakami".

Przeprowadzono badanie opinii policjantów. W zdecydowanej większosci wyrazili oni zaniepokojenie obniżeniem poziomu bezpieczeństwa. Niebezpieczeństwo widzą w nadciągajcym obniżeniu standardów tak w polityce kadrowej, jak i procedurach. 

PS Na video#3 można zobaczyć niejaką Ketcie Peters z COMPAC, z którą przeprowadza wywiad niejaki Ahmed z panstwowej TV CBC. Ci ludzie są zwykle bardzo wyszczekani. Kiedy trzeba – wrzeszczą. Peters się nie certoli, bo ma nawet prywatną firmę zarabiającą na postępackich sprawach.

https://www.youtube.com/watch?v=uUI9IZidcg0

https://www.youtube.com/watch?v=OQ-346bf5o0

 

Tymczasowy,

 

 

Uzupełnij

Twój email nigdzie nie będzie publikowany i udostępniany.

 • Aktualności, Świat

 • 18.Lis
 • Trzy lata „dobrej zmiany”.
 • Słuszność mają ci, którzy wiernie trwają przy dobru, bohaterami są ci, którzy dla Ojczyzny gotowi są oddać własne życie, idąc za głosem sumienia – mówił ksiądz arcybiskup Marek Jędraszewski podczas Mszy św. inaugurującej X Rekolekcje Góralskie „Bóg – Honor – Ojczyzna”. Zaznaczył, że po 123 latach niewoli, świętując 100 lat odzyskania niepodległości, Polacy mają możliwość […]

 • Opinie i analizy

 • 18.Lis
 • Kiedy Rosja utraci Syberię?
 • Trójkąt Rosja-Chiny-USA od bardzo dawna stanowił pole do popisu różnych analityków zajmujących się geopolityka. Jak ja to lubię! Do moich ulubionych wariantów należy wystąpienie Chin wraz Rosją przeciwko USA. Już widzę rój chińskich amfibii lądujących na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. A przecież sprawa jest bardzo prosta i historycznie uzasadniona. Nawet nie trzeba siw za bardzo […]

 • Polityka, gospodarka, prawo i represje

 • 27.Paź
 • wpolityce: To już koniec? Posłowie Kukiz ’15: Nasz klub parlamentarny może nie przetrwać tego weekendu
 •   wPolityce.pl Kukiz '15 / autor: Fratria   Z informacji do których dotarł portal wPolityce.pl wynika, że klub parlamentarny Kukiz‘15 rozsypuje się. Nasi rozmówcy, parlamentarzyści Kukiz‘15 twierdzą, że może się rozpaść w najbliższych dniach.   Możemy nie przetrwać do Wszystkich Świętych — komentuje w rozmowie z portalem wPolityce.pl jeden z posłów Kukiz‘15. Inny z parlamentarzystów podkreśla, że może to nastąpić znacznie szybciej. Dynamika wczorajszego dnia, rano wyjście z klubu Jakuba Kuleszy, w nocy twity Pawła Kukiza, była […]

 • Wiara, społeczeństwo i cywilizacja

 • 27.Paź
 • Bułgaria: Kościół katolicki zaniepokojony nowym ustawodawstwem wyznaniowym
 • Biskupi Bułgarii wyrazili zaniepokojenie przyjętymi przez parlament zmianami w ustawodawstwie wyznaniowym – informuje włoska agencja katolicka SIR. Jak zauważają katoliccy pasterze, nowe zapisy zawierają elementy dyskryminujące inne wyznania niż prawosławie i islam oraz przewidują niedopuszczalną interwencję władz państwowych w działalność wspólnot religijnych.   Propozycja ustawy została zatwierdzona w pierwszym głosowaniu przez parlament 11 października. Przeciwna […]

 • Latający Uniwersytet, wydarzenia, akcje, zaproszenia

 • <?php the_title(); ?>
 • 18.Lis
 • Dziś od 19:00 i co osiem godzin
 • NiepoprawneRadio.PL – Audycja 996 (niedzielna) – Zapraszamy Państwa do słuchania! Włącz klikając w jedną z ikonek odtwarzaczy: lub ikonki playerów: 19:00 Blog: Gadający Grzyb – Chcemy niewolników! http://podgrzybem.blogspot.com/ 19:08 Blog: Elig (czyta MarkD) – Dalszy ciąg szaleństwa http://naszeblogi.pl/user/136/wpisy 19:16 Felieton: Małgorzata Todd – Póki my żyjemy http://mtodd.pl 19:22 Audiobook : Florian Czarnyszewicz (czyta Władysław) – […]