Rodzina stanowi dla nas punkt odniesienia, polityka wobec rodziny to filar naszego rządu .

Informację zamieścił

Głównym celem Blogmedia24 jest stworzenie medium obywatelskiego dla blogerów oraz uczestników for internetowych, w celu rozwoju publicznej debaty, budowy społeczności obywatelskich i podejmowania inicjatyw zgłaszanych i inicjowanych przez blogerów i użytkowników portalu. Stowarzyszenie Blogmedia24.pl występuje w imieniu blogerów i użytkowników do właściwych organów państwa oraz innych instytucji.

Kaczyński podkreślał, że obecnie w Polsce dzieje się „bardzo dużo dobrego”. „29 lat temu partia, która poprzedziła PiS, której PiS jest kontynuatorem, ogłosiła program przyspieszenia. Wtedy to było
przyspieszenie polityczne. Dziś, chociaż nie posługujemy się już tym hasłem, można powiedzieć, że bez słów dokonujemy przyspieszenia -przyspieszenia gospodarczego, socjalnego, społecznego. Dokonujemy
go z wielkimi sukcesami gospodarczymi w sferze społecznej, socjalnej” – wskazywał. Lider PiS zaznaczył, że w Polsce celowo i w wielkiej mierze sztucznie tworzony jest podział w społeczeństwie. „Wobec tego starajmy się pracować w samorządach ponad poddziałami. Starajmy się, by marsz do przodu (…) był trwałym elementem naszego życia, by Polska awansowała, by Polacy awansowali, by polskie rodziny awansowały w sensie materialnym i duchowym” – mówił.Idźmy do przodu razem, a będziemy mieli poczucie osobistego sukcesu, wspólnego sukcesu, i będziemy mogli powiedzieć uczciwie, że dobrze służyliśmy ojczyźnie” – zachęcał prezes PiS. Jarosław Kaczyński: By dobrze rządzić należy być uczciwym.

O roli mediów w łagodzeniu napięć społecznych powiedział KAI metropolita częstochowski abp Wacław Depo. – Niektóre media służą tym, którzy mają władzę polityczną, albo służą potentatom, co jest normalne i powszechne, stając się kreatorami prawdy. A to jest zawsze groźne, bo nigdy nie służy dobru – stwierdza przewodniczący Rady KEP ds. Środków Społecznego Przekazu. Uważa też, że bez otwarcia się na działanie Boga nie sposób przeprowadzić istotnych zmian w życiu społecznym.

Kantar Public: większość Polaków uznaje 2018 rok za udany

Na początku stycznia 2019 roku Kantar Public zapytał Polaków o ocenę roku 2018 i przewidywania co do 2019. Dwie trzecie ankietowanych (66 proc.) uznaje rok 2018 za dobry dla nich – wynika z badania. Rok 2019 będzie lepszy dla nich osobiście według 31 proc. ankietowanych, dla kraju – według 23 proc., a dla świata – według 18 proc.

"Na jak długo Platformie i Nowoczesnej wystarczy tego paliwa miłości"Janusz Szewczak

Choć premier M. Morawiecki, jako człowiek dobrej wiary, kompromisu, człowiek pojedynków na argumenty, a nie na inwektywy, groźby czy pomówienia, wykonał mistrzowski ruch czyli szach-mat wobec
nienawistników z totalnej opozycji, proponując nowe otwarcie w polskiej polityce, to sprawa nie jest tak jednoznaczna. Oby ta walka z mową nienawiści i o polityczne pojednanie nie skupiła się na tych wyrazistych, ideowych i prawdomównych politykach, domagających się sprawiedliwego i skutecznego ukarania złoczyńców, bo to właśnie bezkarność najbardziej rozzuchwala wrogów polskich interesów, a przecież każdego dnia trzeba nazywać kłamstwo kłamstwem, podłość podłością i zbrodnie zbrodnią. Problem polega na tym, że nie wszyscy chcą Polski silnej, samodzielnej, bardziej uczciwej i sprawiedliwej, ale jednocześnie Polacy chcą dobrobytu, spokoju i zwykłego ludzkiego szczęścia dla siebie i bliskich. Czy to co się tak roztrzaskało przez lata da się jeszcze skleić przy pomocy słów i gestów i to nawet pomimo usilnych starań obecnego rządu i premiera? -trudno powiedzieć.

Morawiecki zapowiada 300-400 proc. więcej środków dla samorządów. Najwięcej na drogi

Rząd PiS dla samorządu terytorialnego wypracował 300-400 proc. więcej środków niż poprzednia ekipa rządowa; to korzyści, które samorządy mogą przekładać na programy niestrukturalne. Przez rozwój infrastruktury drogowej, ale również energetycznej, kupujemy sobie bilet do rozwoju gospodarczego, który ma nas zaprowadzić do tego celu, o którym mówił prezes PiS – do dostatniego życia Polaków, bezpiecznego życia Polaków na poziomie europejskim" – podkreślił Morawiecki. "To jest główny nasz cel – żebyśmy wykorzystali to, co udało nam się osiągnąć na poziomie polityki fiskalnej, finansowej, budżetowej, inwestycyjnej i przełożyli to razem z wami na poziom samorządów".

"Zrealizowaliśmy już prawie połowę zadań z planu Morawieckiego"

W ciągu dwóch lat zrealizowaliśmy już prawie połowę najważniejszych zadań wytyczonych w planie Morawieckiego – powiedział minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński. Zaznaczył, że efektem sprawnej
realizacji Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju są m.in bardzo dobre wyniki gospodarcze.

Min. E. Rafalska: Rodzina stanowi dla nas punkt odniesienia

Rodzina stanowi dla nas punkt odniesienia, polityka wobec rodziny, budowana w oparciu o ideały społecznej solidarności to filar naszego rządu – podkreśliła w piątek w oświadczeniu minister rodziny,
pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.

Rząd przyjął projekt „Mama 4 plus” o tzw. matczynych emeryturach

Rząd przyjął projekt "Mama 4 plus" – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Projekt ustawy o rodzicielskim świadczeniu uzupełniającym przewiduje, że matki, które urodziły i wychowały przynajmniej czworo dzieci, będą miały prawo do minimalnej emerytury.

Wiceminister rodziny: Dzięki świadczeniu 500 plus do rodzin trafiło już 60 mld zł

W ciągu niespełna trzech lat funkcjonowania świadczenia 500 plus polskie rodziny otrzymały już ponad 60 mld zł – poinformował w sobotę wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisław Szwed.

Min. Rafalska: Chcemy, aby jakość życia seniorów była coraz wyższa

Chcemy, aby jakość życia seniorów była coraz wyższa – podkreśliła w poniedziałek minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska w Klubie Senior Plus w Nasielsku. "Starzenie się jest procesem,
którego nie możemy zatrzymać, ale który możemy opóźnić" – dodała.

Teresa Czerwińska rozważa powtórzenie manewru Zyty Gilowskiej

Szara strefa z roku na rok w Polsce jest istotnie redukowana, mimo to widzę tam jeszcze pewne zasoby, które zaczną pracować na gospodarkę -powiedziała minister finansów Teresa Czerwińska stwierdzając, że
potrzebna jest analiza klina podatkowego.

Szewczak: Mamy nowy rekord dochodów z VAT

Premier może jechać do Davos uskrzydlony naszymi wynikami ekonomicznymi. Mamy nowy rekord dochodów z podatku VAT – 175 miliardów złotych. Deficyt sektora finansów publicznych będzie na poziomie 10-11 miliardów złotych, czyli czterokrotnie niższy niż planowany. Do tego kilkunastoprocentowe wzrosty z podatków PiT i CiT. Niskiego poziomu bezrobocia mogą nam zazdrościć wszyscy. W budżecie znalazły się ogromne wydatki socjalne, prospołeczne. Utrzymaliśmy wszystkie programy społeczne. A wzrost gospodarczy będzie pewnie ok. 4,3,- 4,5, czyli jeden  z najwyższych w Europie. Brexit jest dowodem kolosalnych błędów popełnionych przez tzw. elity europejskie, w tym pana Tuska. Czego się nie dotknie, to są kolejne straty i szkody. Czmychnął z Polski po latach nieudanych rządów i zajął się „naprawianiem” Unii, która ma gigantyczny problem, by w ogóle przetrwać. Umowa w Akwizgranie między Francją i Niemcami jest formą odwrócenia się plecami do reszty Unii. A słów Tuska nie biorę poważnie. Jest bezwzględnym reprezentantem interesów niemieckich. Nie
wierzę w jego dobrą wolę dbania o interes krajów naszego regionu. To czysta socjotechnika – stwierdził Janusz Szewczak.

Mateusz Morawiecki: budżet poradzi sobie nawet ze spowolnieniem

Budżet na 2019 r. jest zarazem budżetem rozwoju i budżetem solidarnościowym – powiedział w środę w Senacie premier Mateusz Morawiecki, przedstawiając budżet na 2019. Zapewnił, że to budżet bezpieczny, w przypadku spowolnienia koniunktury gospodarczej.

Senat zakończył prace nad budżetem. Potrzeba już tylko jednego podpisu

Senat w czwartkowym głosowaniu nie zgłosił poprawek do tegorocznego budżetu, który dopuszcza deficyt w wysokości 28,5 mld zł. Teraz ustawa trafi do podpisu prezydenta.

Rząd zapowiedział dalsze inwestycje w kolej

2,5 tysiąca kilometrów torów kolejowych zmodernizowanych do tej pory i kolejne tysiące w najbliższych latach. Rząd zapowiada dalsze inwestycje w kolej. To oznacza także remonty dworców i wymianę taboru. Deklaracje padły na I Kongresie Rozwoju Kolei z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego.

Pieniędzy na kolej nam nie zabraknie. Inwestycje idą pełną parą

Usprawniliśmy proces inwestycji, obniżając m.in. wysokości wadium i zabezpieczenia finansowego kontraktów. Od 1 lutego wszystkie nowo ogłaszane kontrakty będą objęte nową formułą waloryzacji i podziału ryzyka. Realizacja Krajowego Programu Kolejowego jest tak zaawansowana, że pozostają zadania o łącznej wartości kilku miliardów złotych – mówi Ireneusz Merchel, prezes PKP Polskie Linie Kolejowe.

250 km/h pociągiem na gigantyczne lotnisko w sercu Polski. Tak będzie

Najważniejsze cele do realizacji w tym roku to przyjęcie przez Radę Ministrów dokumentu strategicznego w sprawie CPK oraz wybór partnera strategicznego inwestycji. Realizowane będą prace przygotowawcze
komponentu drogowego i kolejowego CPK – powiedział WNP.PL Mikołaj Wild, sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury, pełnomocnik rządu ds.CPK.

Sprzedaż detaliczna w górę, ale poniżej oczekiwań. GUS podał dane za grudzień

Sprzedaż detaliczna (w cenach stałych) wzrosła o 3,9 proc. r/r w grudniu 2018 r., podał Główny Urząd Statystyczny (GUS). W ujęciu miesięcznym odnotowano wzrost o 13,2 proc.

Prawo popytu i podaży w Polsce przestało działać, co się dzieje z cenami?

Wzrost cen w grudniu o zaledwie 1,1 proc. w ujęciu rocznym zaskoczył ekonomistów. Dlaczego ceny rosną tak powoli – zachodzą w głowę. I jak długo to potrwa?

Dobre wiadomości dla budżetu. Wpływy z VAT, PIT i CIT były wyższe od planów o ok. 17 mld zł

Minister finansów Teresa Czerwińska i premier Mateusz Morawiecki na tweetupie w Kancelarii Premiera mówili o wynikach budżetowych za 2018 rok. Wpływy z VAT są wyższe nawet o 12 proc. od tych
w 2017 roku,

W 2018 deficyt budżetowy na poziomie 10-11 mld zł, o 30 mld zł niższy niż planowano

Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że od stycznia do listopada odnotowano wzrost dochodów z 5 głównych podatków (VAT, PIT, CIT, podatek akcyzowy i od gier oraz podatek od instytucji finansowych) w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego. Na posiedzeniu Senatu w ostatnią
środę, premier Morawiecki podał jeszcze ważną informację dotyczącą wpływów z najważniejszego podatku, czyli podatku VAT, były one aż o 78 mld zł wyższe niż planowano i wyniosły 175 mld zł. Według wstępnych szacunków na koniec roku mamy, więc deficyt rzędu 10-11 mld zł, a jeszcze niedawno czołowy ekspert Platformy prof. Andrzej Rzońca twierdził, że jeżeli rząd Zjednoczonej Prawicy będzie realizował program wyborczy (między innymi program 500 plus, obniżenie wieku emerytalnego), to deficyt budżetowy w 2018 roku zbliży się do 100 mld.

Analitycy przewidują stały wzrost udziału eksportu w PKB

Analitycy PKO BP szacują, że do 2020 r. udział eksportu w PKB wzrośnie do poziomu 47 proc. – poinformował wiceprezes PKO Banku Polskiego Maks Kraczkowski. Dodał, że według prognoz tempo wzrostu eksportu w euro w 2019 r. wyniesie 6,3 proc. rok do roku wobec 6,9 proc. przewidywanych w 2018 r.

GUS: Nowe zamówienia w przemyśle w grudniu wzrosły o 16,6 proc. rdr

Nowe zamówienia w przemyśle w grudniu 2018 r. wzrosły rdr o 16,6 proc., po wzroście o 5,4 proc. rdr w poprzednim miesiącu – podał GUS.

Morawiecki w Davos: Korporacje międzynarodowe unikają uczciwego płacenia podatków

Największe korporacje międzynarodowe unikają uczciwego płacenia podatków; to niezgodne z poczuciem sprawiedliwości społecznej – mówił w czwartek dziennikarzom w Davos premier Mateusz Morawiecki.

Premier Morawiecki: Mamy poziom długu najniższy od dziewięciu lat

Mamy poziom długu najniższy od dziewięciu lat – napisał we wtorek na Twitterze premier Mateusz Morawiecki komentując ostatnie dane Eurostatu dotyczące długu publicznego Polski do PKB za III kwartał 2018 roku.

Fitch obniżył szacunek deficytu sektora finansów publicznych Polski w 2019 do 1,7 proc. PKB

Agencja Fitch obniżyła szacunek deficytu sektora finansów publicznych Polski na 2019 rok do 1,7 proc. PKB z 2,2 proc. PKB – wynika z piątkowego raportu agencji.

Zadłużenie Polski w walutach obcych jest coraz niższe

Zadłużenie Skarbu Państwa na koniec grudnia 2018 r. wyniosło 954,2 mld zł, czyli o 0,1mld zł (0,01 proc.) więcej miesiąc do miesiąca -oszacowało Ministerstwo Finansów.

M. Jach: Polskie siły zbrojne powinny być wyposażone w sprzęt wyprodukowany w Polsce

Polskie siły zbrojne powinny być wyposażone w sprzęt wyprodukowany w Polsce. Z powodów ekonomicznych, ale też bezpieczeństwa. Śmigłowce będą potrzebowały w trakcie eksploatacji modernizacji,
napraw. Musimy mieć potencjał techniczny i produkcyjny, żeby w razie konfliktu zapewnić sprawne użytkowanie tego sprzętu przewodniczący sejmowej Komisji Obrony Narodowej.

Cztery śmigłowce S-70i Black Hawk dla wojska za 683,4 mln zł. MON podpisało umowę

Ministerstwo Obrony Narodowej (MON) podpisało z Polskimi Zakładami Lotniczymi w Mielcu umowę na dostawę czterech śmigłowców S-70i Black Hawk dla Wojsk Specjalnych, podał resort. Całkowita wartość umowy to 683,4 mln.

Do marca Pentagon przedstawi ocenę projektu ulokowania stałej bazy wojsk USA w Polsce

Do marca Pentagon przedstawi swoją ocenę projektu ulokowania w Polsce stałej bazy wojsk Stanów Zjednoczonych – powiedział w piątek szef MON Mariusz Błaszczak. Zapewnił, że rozmowy prowadzone w tej sprawie przebiegają w dobrej atmosferze.

MSZ: kilkadziesiąt państw chce uczestniczyć w konferencji bliskowschodniej

Kilkadziesiąt państw wyraziło gotowość uczestnictwa w konferencji nt. Bliskiego Wschodu, którą w połowie lutego w Warszawie wspólnie zorganizują Polska i USA – podały w piątek służby prasowe MSZ. Wśród
tematów spotkania będzie m.in. proliferacja broni rakietowej.

Komisja weryfikacyjna: 575 tys. zł zadośćuczynienia dla b. lokatorów Noakowskiego 16

Komisja weryfikacyjna przyznała 575 tys. zł dla 14 byłych lokatorów nieruchomości przy ul. Noakowskiego 16 tytułem zadośćuczynienia – poinformował we wtorek przewodniczący komisji Patryk Jaki.

Komisja weryfikacyjna uchyliła decyzje miasta ws. przy ul. Mariensztat 9 i Piaseczyńskiej 32

Komisja weryfikacyjna uchyliła we wtorek decyzję zwrotową ws. nieruchomości położonej przy ul. Mariensztat 9 w Warszawie. Uchylono również decyzję o wypłacie odszkodowania za nieruchomość przy Piaseczyńskiej 32.

Do końca czerwca komisja śledcza ds. VAT będzie przesłuchiwać świadków,

Do końca czerwca intensywne przesłuchania; w lipcu pisanie raportu i na koniec lipca, początek sierpnia jego przyjęcie – taki harmonogram prac komisji śledczej ds. VAT przedstawił w rozmowie z PAP jej przewodniczący Marcin Horała (PiS). Zaznaczył, że to wariant idealny.

Tusk i Kopacz zostaną wezwani na świadków przed komisją śledczą ds. VAT

Komisja śledcza ds. VAT podjęła decyzje o powołaniu 26 nowych świadków, w tym byłych premierów Donalda Tuska i Ewę Kopacz – poinformował w czwartek przewodniczący komisji Marcin Horała (PiS).

Agenci rzeszowskiej delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnegozatrzymali trzech podkarpackich przedsiębiorców zajmujących sięprzestępczością gospodarczą, m.in. wyłudzeniami podatku VAT, wprowadzaniem do obrotu dokumentów księgowych poświadczających nieprawdę– tzw. "pustych faktur", w tym faktur dokumentujących rzekomy eksporttowarów. Fikcyjne faktury VAT opiewają na kwotę blisko 4 mln zł, z czegokwota uszczuplenia podatku vat jest nie mniejsza niż 800 tys. zł.

CBŚP rozbiło grupę okradającą tiry; 10 osób aresztowanych

Policjanci CBŚP z Prokuraturą Okręgową w Gorzowie Wlkp. rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, której członkowie są podejrzani o okradanie tirów. W wyniku dużej akcji zatrzymano 10 osób, wszystkie zostały aresztowane –poinformowała rzeczniczka CBŚP kom. Iwona Jurkiewicz.

ABW: w 2018 r. 375 postępowań i 418 osób z zarzutami w śledztwach Agencji

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego prowadziła w 2018 roku 375 postępowań, a 418 osób usłyszało zarzuty w sprawach przez nią prowadzonych –dowiedziała się w środę PAP. W ubiegłym roku agenci zatrzymali 189 osób i a dodatkowo 39 zatrzymały inne służby.

Gaz łupkowy powraca. Tym razem za sprawą wyroków za korupcję

Prawomocne kary od 10 miesięcy do dwóch lat więzienia w zawieszeniu orzekł 25 stycznia Sąd Okręgowy w Warszawie wobec czworga oskarżonych w procesie o korupcję przy udzielaniu koncesji na poszukiwania gazu z łupków w Polsce. Wobec trzech innych oskarżonych sprawę przekazano do ponownego rozpoznania.

Warszawa: areszt dla 36-latka, który próbował wjechać do Pałacu Prezydenckiego

Sąd uwzględnił w piątek wniosek prokuratury o tymczasowy areszt dla 36-letniego Tomasza S., który potrącił policjanta i próbował wjechać do Pałacu Prezydenckiego w Warszawie. Mężczyzna będzie przebywał na oddziale leczniczym w łódzkim areszcie.

Dolnośląskie: rozbito grupę przestępczą zajmującą się przemytem tytoniu i spirytusu

Policjanci oraz funkcjonariusze Urzędu Celno-Skarbowego rozbili grupę przestępczą, zajmującą się przemytem tytoniu i spirytusu, która działała na terenie kilku województw. Zatrzymano 27 osób, z czego 19 zostało tymczasowo aresztowanych. Dwie osoby podejrzane w tej sprawie to policjanci.

Ile dostaliśmy z Unii? Ministerstwo Finansów podliczyło to bardzo szczegółowo

Od początku członkostwa Polski w Unii Europejskiej, tj. od maja 2004 roku do 31 grudnia 2018 r., z tytułu transferów finansowych otrzymaliśmy z budżetu wspólnotowego 159,46 mld euro, a wpłaciliśmy do
niego 51,83 mld euro. Po uwzględnieniu blisko 170 mln euro zwrotu do budżetu unijnego (np. z powodu błędów lub opóźnień w rozliczeniach), nasze saldo rozliczeń z UE jest dodatnie i wynosi za ten okres 107,46 mld euro.

No to już jasne. Naprzeciw PiS stanie Partia Wielkiej Zemsty. Trzeba się tej agresji na demokrację przeciwstawić

Partia Wielkiej Zemsty potrzebuje tego przekazu z dwóch podstawowych powodów. Żeby twierdzić iż powstaje, działa i dąży do pomszczenia za śmierć prezydenta Gdańska. W rzeczywistości zemsta
ma być na dokonana na pisowcach za sam podstawowy fakt – że śmieli zdobyć w roku 2015, w demokratycznych wyborach, władzę. A także, by stworzyć nową platformę polityczną, która skasuje stare podziały, pozwoli na powrót wypchniętych i skompromitowanych działaczy, zakryje brak pozytywnego programu. Stąd największy entuzjazm dla tej idei u tych, którzy dziś są na marginesie polityki.

 

Uzupełnij

Twój email nigdzie nie będzie publikowany i udostępniany.

 • Aktualności, Świat

 • 16.Cze
 • Ważkie tematy w nowej audycji. Do słuchania na mobilnych i stacjonarnych!
 • NiepoprawneRadio.PL – Audycja 1053 (niedzielna) – Zapraszamy Państwa do słuchania! Włącz klikając w jedną z ikonek odtwarzaczy: lub ikonki playerów: 19:00 Blog: Gadający Grzyb – Homo-sponsoring http://podgrzybem.blogspot.com/ 19:08 Blog: Elig (czyta MarkD) – Antypis oskarża PiS o próbę zamachu stanu https://naszeblogi.pl/user/136/wpisy 19:16 Felieton: Małgorzata Todd – Osuszanie bagna http://mtodd.pl 19:19 Audiobook: Florian Czarnyszewicz (czytają Katarzyna […]

 • Wiara, społeczeństwo i cywilizacja

 • 14.Cze
 • Teledysk z udziałem Klepackiej usunięty z YouTube. Za „szerzenie nienawiści”
 • Opisywany ostatnio w mediach teledysk rapera Karat NM zniknął z portalu YouTube. O utworze tym stało się głośno w związku z gościnnym występem Zofii Klepackiej oraz oczywiście w związku z jego przesłaniem. „Ten film został usunięty z powodu naruszenia zasad YouTube dotyczących szerzenia nienawiści. Dowiedz się więcej o zwalczaniu mowy nienawiści w twoim kraju” – taki komunikat ukaże się naszym oczom, jeśli klikniemy odnośnik do klipu Karat NM – Grzechy Sodomskie. […]

 • Historia, tradycja, kultura

 • 04.Cze
 • Muzeum Auschwitz usuwa literę „P” z pasiaka na fladze przed byłym obozem
 • Trwa sukcesywne rugowanie Polaków, jako ofiar niemieckiego obozu w Auschwitz, z pamięci świata i świadomości opinii publicznej. Kolejny krok na tej drodze został uczyniony przed rocznicą pierwszego transportu Polaków do Auschwitz, która przypada 14 czerwca. Z flagi przed muzeum zniknęła litera „P” oznaczająca więźniów-Polaków. O sprawie informuje Joanna Płotnicka z fundacji „Przypomnijmy o Rotmistrzu”. Dostałam […]

 • Latający Uniwersytet, wydarzenia, akcje, zaproszenia

 • 12.Maj
 • Jak zwykle od 19:00 kolejna audycja
 • NiepoprawneRadio.PL – Audycja 1043 (niedzielna) – Zapraszamy Państwa do słuchania! Włącz klikając w jedną z ikonek odtwarzaczy: lub ikonki playerów: 19:00 Blog: Gadający Grzyb – Polska w UE – kiedy bilans? http://podgrzybem.blogspot.com/ 19:08 Blog: Michael – Sto dziewiąta miesięcznica smoleńskiej zbrodni http://blogmedia24.pl/blog/30 19:14 Felieton: Małgorzata Todd – Postulat http://mtodd.pl 19:17 Audiobook: Florian Czarnyszewicz (czytają Katarzyna […]